trendy
Jak zarobić 16 tysięcy dolarów? Wystarczy 7 h snu
Messenger i Instagram

Awaria Messengera i Instagrama. Aplikacje Facebooka nie działają – co się stało?

Źródło zdjęć: © Pexels
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.12.2020 11:31

W czwartek rano (10 grudnia) najpopularniejsze apki Facebooka, czyli Messenger i Instagram, przestały działać. Awaria ma dotyczyć nie tylko Polski – problemy pojawiają się w innych krajach.

bDIJrjjD

Problemy techniczne ograniczają użytkownikom Messengera oraz Instagrama korzystanie z funkcji popularnych aplikacji Facebooka. Miliony użytkowników nie mogą skontaktować się ze swoimi znajomymi oraz uzyskać dostępu do najnowszych informacji. W przypadku Messengera awaria wygląda tak, że mimo iż komunikator Facebooka jest podłączony do WiFi, system pokazuje, że szuka sieci.

Na stronie downdetector możemy zobaczyć, że skala awarii wykracza poza Polskę. Problemy pojawiają się w innych krajach Europy, tj. Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii. Być może ma to związek z nowymi aktualizacjami, jakie szykuje Facebook dla swoich aplikacji. Z pewnością możemy spodziewać się, że technologiczny gigant wyda stosowne oświadczenie w sprawie problemów.

W chwili pisania tego artykułu (10 grudnia, godz. 12:30) awaria wciąż trwa. Wkrótce wszystko powinno wrócić do normy, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach.

Komentarze (0)
arrow
Tajwańska projektantka stworzyła pistolet na łzy