#Hot16Challenge3 miało być rządową propagandą

Andrzej Duda miał rozpocząć #Hot16Challenge3? To byłby koniec polskiej muzyki

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.11.2021 11:40

Według informacji z domniemanych wycieków rozmów Mateusza Morawieckiego Andrzej Duda chciał rozpocząć #Hot16Challenge3. Dlaczego…?

Jeszcze do końca nie otrząsnąłem się po niesamowitym rapie naszego prezydenta, Andrzeja Dudy, z okazji #Hot16Challenge2… Pamiętacie "cudowne" rymy, które doprowadziły do poruszenia całej Polski? Ja nie. Z tego całego wystąpienia - które jest podlinkowane na końcu newsa - pamiętam tylko oburzenie społeczeństwa. Bowiem do akcji dołączył się ktoś kompletnie nieogarniający jej założeń.

Przecież gdyby Andrzej Duda, który jest prezydentem, mógł wpłynąć na cel zbiórki drugiej edycji, czyli służbę zdrowia, to wszystkim byłoby o wiele łatwiej. Ale co może prezydent naszego kraju… xD

W planach było rozpoczęcie #Hot16Challenge3

Andrzej Duda #Hot16Challenge2
Andrzej Duda #Hot16Challenge2 (YouTube)

Jeżeli przeczuwacie skandal, to dobrze czujecie. Na kanale "Poufna Rozmowa" publikowane są domniemane wycieki z wiadomości polityków, którzy używali prywatnych skrzynek pocztowych. Mail ma pochodzić od Mateusza Morawieckiego i... jest grubo xD

Po tym nagraniu w ramach akcji #Hot16Challenge2 PAD jest krytykowany trochę za dziwny tekst, ale przede wszystkim za to, że włącza się w akcję zbiórki na służbę zdrowia, zamiast systemowo rozwiązać problem.


Cały czas odbija się nam ta zbitka "2 miliardy na TVP zamiast na onkologię". Ale zjawisko istnieje i roznosi się w internecie [...] to potencjalnie bardzo dla nas niebezpieczne.

ALE gdyby prezydent (albo samodzielnie, albo wspólnie z Tobą [Dworczykiem - dop. red. ] wrzucił na Youtube / Insta / TikToka krótkie video, w którym np. pojawiłby się w zaaranżowanym studiu nagrań i powiedział na luzie coś mniej więcej takiego - spokojnie, nie zamierzam po raz kolejny rapować, ale chciałem powiedzieć, że przenosimy akcję #Hot16Challenge na nowy level Hot16Challenge3, bo dajemy na onkologię nie dwa miliardy a trzy – i to będzie załatwione jeszcze przed wyborami.

To proste hasło "3 miliardy" byłoby dużo lepsze, niż hasło "Fundusz Medyczny" w odbijaniu ataków: 2 miliardy na TVP? Proszę bardzo, PAD daje trzy.

OMG xD

Czyli Andrzej Duda chciałby rzucić propagandowo 3 miliardy na onkologię… podpinając to pod wyzwanie, które wcześniej było wymierzone w nieudolność rządu.

Do #Hot16Challenge3 nie doszło

Na szczęście nie doszło do tej padaki. Rozpoczęcie wyzwania czy też sensownego planu ratowania polskiej onkologii byłoby zawsze spoko. Zastanówcie się nad jednym: wolicie 0 zł czy 3 miliardy zł? Wiadomo, byłaby to nadal masowa propaganda na najwyższym poziomie.

Polska onkologia upada. Jak przekazywała "Wyborcza" w 2020 roku, z nowotworami zmaga się blisko milion Polaków. Co roku chorobę wykrywa się u ponad 160 tys. osób, a 100 tys. chorych umiera. Brakuje leków, w organizacji króluje chaos - Polska upada pod nowotworami. A rząd nic z tym nie robi. I jak tutaj żyć?

Andrzej Duda #Hot16Challenge2

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0