AMFISBENA: płyta Żabsona i Young Igiego nadchodzi?
AMFISBENA, czyli domniemana nowa płyta Żabsona i Young Igiego (a może i innych twórców...?) zdaje się nadchodzić. O co chodzi w tych dziwnych, zamaskowanych postaciach?
Na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie ucichły głosy o nowym projekcie/nowej płycie Maty, "Skute Bobo" (więcej o tym tutaj), a już przebijają się informacje o projekcie "AMFISBENA". Co stoi za tą nazwą? Coś już wiemy!
Podobne
- Young Leosia atakuje Żabsona? Internauci są zgodni
- Żabson u Wojewódzkiego o seksoholizmie, wiejskich rapsach i polityce
- Papajowy HIT do klubów: "JP2 in da house", czyli techno o Janie Pawle II
- "Szit z AliExpress" w boksach Deluxe za 400 zł 💎 Ekipa zdziera z fanów
- Nowy singiel członkini Team X… z WARDĘGĄ?! Patrycja Mołczanow - "WOW MEGA"
AMFISBENA to projekt Żabsona i Young Igiego?
Czekacie na nową płytę Żabsona? Jest ogromna szansa, że za niedługo ją dostaniecie - tak jakby, bo wszystko wskazuje na wspólną płytę z Young Igim. Jak podaje m.in. Turtle Hype, w Warszawie kilka dni temu pojawiły się reklamy z dwiema zamaskowanymi postaciami. Fani od razu rozkodowali, że za jedną z masek kryje się Żabson. Druga dość długo też była tajemnicza.
Aż tu nagle pojawiło się zatrzęsienie stories u różnych twórców w podobnie wyglądających maskach oraz z linkiem "AMFISBENA.COM". Strona kryjąca się za tym adresem wygląda... prosto.
Mamy zegar odliczający do 14 stycznia br. oraz dwie postaci w garniturach à la nieodkryta trująca amazońska roślina. Najważniejsze jest to, że włosy Igiego pasują do fryzury osoby stojącej obok Żabsona na promocyjnym zdjęciu na stronie internetowej.
Raperzy, którzy także wrzucili fotki w masce to m.in.:
- Young Leosia;
- Janusz Walczuk;
- Oki;
- Qry;
- Josef Bratan;
- Kizo;
- Gargamel (?);
- Olszakumpel.
ALE: filtr jest dostępny na Stories na Instagramie dla każdego. I ja, i wy możecie wrzucić swoją fotkę w masce. Wystarczy znaleźć odpowiedni efekt.
AMFISBENA w skrócie
Nowy projekt, na 99% Żabsona i Young Igiego. Możliwe, że singiel/płyta zostanie wydana 14 stycznia o północy. Filtr z maskami jest dostępny na Instagramie.
Źródło: Hype
Popularne
- Dubajska czekolada od Zenka Martyniuka. Cena robi wrażenie
- Jak wygląda donut Julii Żugaj? Detektywi z TikToka znów w akcji
- Gimper znów odwiedza sąd. "Dziś kolejna urocza rozprawa z S*xmasterką"
- Bagi rusza z nowym projektem. "Chcemy dostarczać najlepszy content"
- Stoją pod zakładami karnymi i nagrywają tiktoki. Piosenka Sary James jest viralem
- Pasut tłumaczy się po Tajlandii. Największy upadek w internecie?
- Sabrina Carpenter z kolejną erotyczną pozą. Internauci oburzeni "Wieżą Eiffla"
- Magical przeszedł metamorfozę? Porównuje się do Dominica Toretto
- Andziaks chce kupić króliki XXL. Zbuduje drugi "dom" na ozdoby?