lifestyle
Polscy politycy na TikToku. Który radzi sobie najlepiej?
Skute Bobo to następny projekt Maty?

Skute Bobo to następny projekt Maty? Zniknęło oficjalne konto młodego Matczaka z Instagrama

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube, Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.01.2022 12:35

Mata zniknął z Instagrama - tak jakby. Jego aktywne konto nie jest już dostępne. Ale przed swoim odejściem przekierowywał fanów na konto "Skute Bobo". O co tutaj może chodzić?

2021 był rokiem Maty, młodego Matczaka. Mówcie, co chcecie, ale niezaprzeczalnie wszystko, co chciał osiągnąć, osiągnął. Był na Wall Street, wydał najgłośniejszą płytę i album roku. A, i umieścił Young Leosię w teledysku - więc osiągnął wszystko.

Mata zakończył rok z hukiem

Najpierw była druga płyta "Młody Matczak", która spotkała się z dobrym przyjęciem. Współpraca z McDonald's była głośna od kiedy tylko wyszła na jaw, czyli w połowie października. Ach, ile padło złych słów o nim i o sieci fast foodów. W międzyczasie wyszedł także singiel "MC" oraz wydanie drugiej płyty na winylu. Obecnie fani oczekują na darmowe ubrania z promocji McDonald's - takie mają dojść do końca stycznia.

Czyli dopiero w lutym Mata oficjalnie zakończy promocyjny podrozdział związany z "Młodym Matczakiem" oraz współpracą z McDonald's. A dlaczego teraz piszę o tym wszystkim?

Mata usunął swojego Instagrama... tak jakby

W niedzielę Mata na swoim oficjalnym Instagramie wysłał wiadomość, która przekierowywała fanów na inne konto: Skute Bobo. Ot, jego "bliźniak", czy też alter ego.

Fani nic sobie z tego nie zrobili, bo było to jedynie proste, niepodejrzane przekierowanie. Problem jest taki, że konto Maty zniknęło. Nie jest już dostępne w sieci dla nikogo - może za jakiś czas pojawi się ponownie.

O co chodzi ze "Skute Bobo"?

Najprościej pisząc i cytując Hype, to "zjarany brat Maty".

Na początku można było wziąć to za faktycznie usunięcie konta, jednak kilka godzin wcześniej Michał udostępniał sociale swojego bliźniaka - SKUTE BOBO, także można brać to za celowe działanie wynikające z nowych ruchów związanych właśnie z nim.

trwa ładowanie posta...

W sierpniu wyszedł singiel... "Skute Bobo". Opowiada o jaraniu - taki letni singiel, który zebrał *jedynie* 2,5 mln wyświetleń.

SKUTE BOBO

Aby powitać fanów na koncie, Skute Bobo udostępnił nowe zdjęcie:

trwa ładowanie posta...

Fani twierdzą, że to nowy rozdział dla Maty. Ot, ostatnio było sporo poważnych singli, więc teraz pora na rozluźnienie w formie rapowania o skrętach i jarańsku. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 18
Kw1337,zgłoś
Ale skutebobo to mata a nie jego brat xd
Odpowiedz
1
like
1
dislike
Komentarze (1)
arrow
Hongkong rozda pół miliona biletów lotniczych. Jak je zdobyć?