Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming (oraz Video, Music i więcej): o co chodzi w darmowych grach od Bezosa?

Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.01.2022 06:55

Amazon Prime Gaming może przewijać się przez wasz feed od czasu do czasu. A to ktoś rozpisuje się o kolejnych darmowych graczy, a to ktoś wspomni o bonusach do gier. Ale tak naprawdę, o co w tym wszystkim chodzi?

Prawdopodobnie każdy z nas tutaj słyszał o subskrypcji Amazon Prime. Do połowy ubiegłego roku trzeba było bawić się w kupowanie subskrypcji na niemieckim Amazonie. Teraz, od 2021 roku, mamy nasz polski Amazon.

Cena za rok subskrypcji Amazon Prime wynosi 49 zł w opcji na 12 miesięcy, co sprowadza się do ~4 zł miesiąc. Przyjmijmy, że opcja odnawiana miesięcznie nie istnieje (bo kosztuje 10,90 zł).

Amazon Prime = masa możliwości

Kupując subskrypcję Amazon Prime otrzymujemy:

  • Darmowe przesyłki z Amazon.pl bez limitu ceny;
  • Amazon Prime Gaming;
  • Amazon Prime Video.

Niestety brak tutaj audiobooków czy Amazon Music, ale to, co najważniejsze, widzicie powyżej. A o co chodzi z Prime Video? Jest to nic innego, jak Amazoński odpowiednik Netflixa. Tysiące seriali i filmów dostępnych od zaraz. Pisaliśmy już trochę o tej usłudze, łapcie kilka list:

Amazon Prime Gaming

Prime Gaming jest niczym innym, jak stroną, która pozwala otrzymać dodatkowe bonusy w popularnych grach. Jakieś skórki, waluta itd. Dla przykładu: w "League of Legends" co miesiąc dostajemy odłamki skórek oraz trochę waluty wartej kilka złotych. Całość wygląda przejrzyście:

Amazon Prime Gaming
Amazon Prime Gaming (Materiały własne red. Vibez)

To nie wszystko! Prime Gaming oferuje także darmowe gry. Nie są to hity, tak jak w przypadku Game Passa czy PS+, ale nadal. Teraz do odebrania jest "Star Wars Jedi: Fallen Order", więc i jedna z najlepszych gier z serii SW.

Amazon Prime Gaming
Amazon Prime Gaming (Materiały własne red. Vibez)

Najważniejsze: całość jest już zawarta w subskrypcji Amazon Prime. Za 49 zł/rok wartość samej zawartości w grach przekracza ostro powyższą kwotę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0