Giana Carano

Aktorka z The Mandalorian zwolniona. To koniec popularnej postaci?

Źródło zdjęć: © Disney / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.02.2021 10:45

To koniec jednej z najpopularniejszych postaci z serialu The Mandalorian? Popularna aktorka została dzisiaj oficjalnie zwolniona przez Lucasfilm.

Jeżeli oglądaliście ostatni hitowy serial The Mandalorian, to na pewno pamiętacie postać Cary Dune, eks-Rebeliantki. I pewnie będziecie musieli zapamiętać tę Carę z jej dwóch sezonów. 

Z oświadczenia, do którego dotarł portal io9, aktorka grająca Carę Dune, czyli Giana Carano została oficjalnie zwolniona z Lucasfilm.

Gina Carano nie jest obecnie zatrudniona w Lucasfilm i nie ma żadnych planów, aby była w przyszłości. Niemniej jednak jej posty w mediach społecznościowych oczerniające ludzi na podstawie ich tożsamości kulturowej i religijnej są odrażające i niedopuszczalne

Zwolnienie prawdopodobnie nieprzypadkowo nastąpiło stosunkowo niedawno po tym, jak na Twitterze trendował hasztag #FireGinaCarano. Co udostępniała aktorka na swoim Instagramie?

Było tego trochę. Gina Carano usuwała swoje dość kontrowersyjne posty. Fani zadbali o to, aby w internecie pozostały kopie owych postów, czy repostów.

trwa ładowanie posta...

W przeszłości także aktorka publikowała antymaseczkowe tweety:

trwa ładowanie posta...

Nie wiemy, co dalej stanie się z postacią Cary Dune. Możliwe że zostanie zapomniana w kanonie Mandaloriana. Możliwe że nastąpi recast. Wiemy na pewno to, iż Gina Carano nie wróci do Disneya szybko.

Jeszcze przed miesiącem mogliśmy czytać, iż według pogłosek, Jon Favreau bronił aktorki przed zwolnieniem. Jak widać, czara goryczy się przelała. Z drugiej strony, na Twitterze hasztagi takie jak #WeLoveCaraDune oraz #IStandWithGinaCarano także czasem trendowały w przeszłości.

Jak myślicie, Disney mógłby ponownie zatrudnić Ginę Carano?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0