Naomi z dzieckiem

50-letnia supermodelka właśnie została mamą! Naomi Campbell dzieli się swoim szczęściem na Instagramie.

Źródło zdjęć: © Instagram
Zofia WilczuraZofia Wilczura,20.05.2021 09:45

Nie wiem jak wy, ale ja jak zobaczyłam zdjęcie małych stópek na Instagramie Campbell, to byłam w dużym szoku. Jakoś tak się przyzwyczaiłam, że większość celebrytek robi całkiem duży deal ze swojego macierzyństwa, a tutaj – milczenie do samego końca.

Naomi Campbell jest jedną z najlepszych modelek na całym świecie. Największą karierę na wybiegach robiła w latach 80-tych i 90-tych, ale to nie zmienia faktu, że cały czas jest bardzo aktywną modelką i biznesmenką. Kilka lat temu Campbell w jednym z wywiadów powiedziała:

„Dzięki nauce może założyć rodzinę, kiedy tylko zechce.”

- Naomi Campbell

A teraz na Instagramie opublikowała zdjęcie swojej dłoni i małych stópek z podpisem „Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę. Jestem tak zaszczycona, że mam tę delikatną duszyczkę w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości”.

trwa ładowanie posta...

Niestety nie znamy więcej szczegółów. Modelka nie podzieliła się informacjami na temat, kto urodził to dziecko, czy jak mu na imię. W każdym razie, wszyscy gratulujemy i nie możemy się doczekać kolejnych informacji na temat malucha!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0