pop-qultura
"Space Jam: A New Legacy": słaby film, ale dzieciaki będą się dobrze bawić
Teorie o filmach i serialach

5 teorii o filmach i serialach z dzieciństwa, które ROZWALĄ Twój mózg

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.06.2021 07:29

Przypomnij sobie dzień, kiedy dowiedziałeś_aś się, że Święty Mikołaj nie istnieje, a czerwony pan, któremu siadałeś_aś na kolana, to był Twój wujek w przebraniu... Pamiętasz uczucie, jak Twój świat się wtedy zawalił? Niniejszy tekst zrobi Ci to samo.

bEpNphhL

Jeśli kliknąłeś w nagłówek, dobrze wiesz, czego się spodziewać po tym artykule. Powiedzieć, że teorie, które przytaczam poniżej, rozwalą Twój mózg, to jak powiedzieć, że na powierzchni Słońca jest ciepło. One Cię zmielą, zmiażdżą, przeorają, zdewastują, zniszczą. Skoro jednak zdecydowałeś_aś się wziąć czerwoną pigułkę, scrolluj dalej, a opowiem Ci o rzeczach, o jakich Twoja polonistka nie śniła.

Teoria o Krainie Lodu

Dlaczego Sven, który był reniferem, zaufał Kristoffowi i razem z nim dorastał? Ponieważ opiekunowie Kristoffa zabili matkę Svena. Kojarzysz płaszcz, który przez cały film ma na sobie Kristoff? Został on wykonany z futra renifera. Konkretnie z mamy Svena. Mały reniferek zaprzyjaźnił się z człowiekiem, gdyż wyczuł w nim swoją rodzicielkę i nawiązał z nim emocjonalną więź. Ależ mrok, co nie?

Teoria o Iniemamocnych

Pamiętasz, czemu Edna Mode nie projektowała strojów z peleryną? Bo kiedyś peleryna wciągnęła superbohaterkę do silnika samolotu. Pewnego dnia Edna miałaby złamać tę zasadę, bo odwiedził ją fan Pana Iniemamocnego. Projektantka wyczuła w typie coś złego i celowo uszyła dla niego strój z peleryną, mając nadzieję, że kiedyś mu zaszkodzi. Ten gość stał się potem Syndromem, który wiadomo jak zginął.

Teoria o SpongeBobie Kanciastoportym

Dlaczego restauracja Chum Bucket, którą prowadzi Plankton, jest tak niepopularna wśród innych bohaterów kreskówki? W języku angielskim słowo "chum" oznacza zmielone kawałki ryby, które rybacy wykorzystują do połowów. Plankton miałby więc w tajemnicy zabijać podwodnych mieszkańców, mielić ich, po czym wkładać do swoich burgerów. Dlatego nikt nie lubi ich jeść, ponieważ jest to kanibalizm.

Teoria o Hannah Montana

Disney udostępnił alternatywne zakończenie "Hannah Montana". Widać tam dziewczynkę, która bawi się lalką. W pewnym momencie do pokoju wchodzi jej tata i nazywa córkę "Miley Cyrus". Oznaczałoby to, że zarówno Hannah Montana, Miley Stewart, jak i wszystkie postacie w show istniały jedynie w głowie młodej Miley Cyrus, która marzyła o zostaniu gwiazdą rocka. Cóż, no i się udało.

Teoria o Fineaszu i Ferbie

Fineasz nie żyje. To, co widzisz w kreskówce, jest wytworem wyobraźni Fretki Flynn. Dziewczyna tak bardzo tęskni za zmarłym bratem, że zastanawia się, co by było gdyby Fineasz wciąż żył. Zawsze, kiedy Fretka mówi mamie, aby zwróciła uwagę, co za chore akcje odwalają jej bracia, kobieta reaguje z pobłażliwością, zdając się niczego nie widzieć. Bo niczego nie ma. Na pewno nie ma Fineasza.

Wybaczcie, że tym tekstem zrujnowałem Wasze dzieciństwo. Na pocieszenie obejrzyjcie tiktoki z Mini Khabibem.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Czy diabeł rzeczywiście ubierał się u Prady? Asystentka Anny Wintour zdradza jak było NAPRAWDĘ