popkultura
Friz o drugiej edycji "Twoje 5 Minut!". Będzie sprzedawać licencje?
Cherry The Mistress

20-letnia modelka sprzedaje zdjęcia nieogolonych pach. Żyje w luksusie

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.09.2022 12:00

Ponad 90 tys. złotych miesięcznie. Oto kwota, która trafia na konto influencerki o pseudonimie Cherry the Mistress. Kobieta zyskała grono wiernych fanów (i klientów) po tym, gdy przestała się depilować.

Owłosienie u kobiet jest tematem burzliwych dyskusji. Warto podkreślić, że dyskusji zupełnie niepotrzebnych, bo o tym, czy golić się czy nie, powinna decydować sama zainteresowana osoba, a nie grono kanapowych ekspertów z Twittera. Kiedyś opisywaliśmy aferę z reklamą bielizny, która pokazywała, że istnieje coś takiego jak kobiece włosy łonowe. No to był szok, prawda?

Modelka zarobiła fortunę dzięki naturalnemu owłosieniu

Pochodząca z USA modelka Cherry the Mistress uwielbia owłosione ciało. Decyzja o tym, aby przestać się golić, zapewniła kobiecie życie w luksusie. Cherry została modelką w serwisie z treściami dla dorosłych OnlyFans. Jej fani uwielbiają zdjęcia przedstawiające naturalne owłosienie. Kobieta zarabia na platformie nawet 20 tys. dolarów miesięcznie. Nic dziwnego, że rzuciła studia i pracę jako baristka.

Cherry walczy ze stereotypem, że owłosienie nie jest seksowne. Nie jest to łatwe, ponieważ każdego dnia otrzymuje tysiące nienawistnych komentarzy. Obcy ludzie piszą, że jest obrzydliwa, bo się nie goli. Kobieta bynajmniej nie zamierza zmienić zachowania z powodu komentarzy nieznajomych w internecie. Modelka zaznacza, że uwielbia to, co robi i nie zamieniłaby pracy modelki na nic innego.

trwa ładowanie posta...

Cherry the Mistress: "Golę się dla faceta czy dla siebie?"

Cherry zmieniła pogląd na golenie się w dość przypadkowych okolicznościach.

- Kilka lat temu na studiach chodziłam na kurs socjologii. Na zajęciach uczyliśmy się o normach płciowych oraz o tym, że pewnych zachowań uczymy się przez socjalizację. To dało mi do myślenia, ponieważ gdy dorastałam to moja rodzina i szkolni rówieśnicy wywierali na mnie presję, aby się golić - powiedziała w rozmowie z "The Mirror".

Przestałam się golić, gdy szykowałam się na randkę. Byłam pod prysznicem i miałam się ogolić, ale wtedy zastanowiłam się, czy golę się dla faceta, z którym mam się spotkać, czy golę się dla siebie. Wtedy przestałam się golić.

- Cherry the Mistress

Cherry w wywiadzie z "The Mirror" mówi, że udział w sesjach zdjęciowych to tak naprawdę 20 proc. czasu jej pracy. - W ciągu dnia publikuję posty na różnych serwisach społecznościowych, kontaktuję się z innymi twórcami, edytuję filmy erotyczne, odpowiadam na wiadomości fanów, nagrywam klipy na życzenie i wysyłam używane elementy garderoby - wyjaśnia 20-latka.

trwa ładowanie posta...

Źródło: The Mirror

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
Nie wiem co jest gorsze. Zarośnięta i gruba kobieta, czy simpy, które jej płacą.
Odpowiedz
2
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
TikTok ostrzega: "Skinamarink" to horror wszechczasów