tablet
Prezent, który ma dwa życia? To możliwe, jeśli dobrze wybierzesz!

Prezent, który ma dwa życia? To możliwe, jeśli dobrze wybierzesz!

Źródło zdjęć: © materiały partnera
Materiał powstał przy współpracy z Lenovo
Sławomir Serafin,
02.12.2022 10:39

Koty mają dziewięć żyć, a tablety Lenovo… dwa. To jednak i tak o jedno więcej niż reszta. Dowiedz się, jak w prosty i przede wszystkim darmowy sposób przestać się martwić o swój ulubiony sprzęt.

Nie wiadomo, kto wymyślił prawo gwarancyjne, ale wszyscy jesteśmy tej osobie winni dozgonną wdzięczność. Zobowiązanie, które nakłada na producenta konieczność dokonania bezpłatnej naprawy zepsutego urządzenia to genialny pomysł z perspektywy nabywcy. Niestety, ma ono jeden duży minus – gwarancji podlegają tylko te problemy techniczne, które zaistnieją z winy producenta właśnie. Jeśli zaś wszechświat postanowi nam sprzęt zalać, upuścić lub czymś w niego uderzyć, to nie możemy się na nie powołać. Na pechowy wypadek nic się nie poradzi. To znaczy, zwykle się nie poradzi.

Tablety Leanovo. Bezkosztowa ochrona wypadkowa

Istnieje bowiem siła dobra, czysta i bohaterska, która przeciwstawia się tej mrocznej, bezwzględnej i podłej, która tylko czyha na nasze rzeczy. Heros ten zwie się ADP One, a właściwie Lenovo Accidental Damage Protection One, i ochroni nas przed zakusami zła. To przecież nie nasza wina, że coś się wylało, coś upadło albo coś się przewróciło, prawda? Nie my powinniśmy z tego powodu cierpieć. I nie będziemy.

Program ADP One obejmuje jeden z największych hitów sprzedażowych Lenovo, czyli tablety. Zupełnie przypadkiem są to także urządzenia, którym często przytrafiają się uszkodzenia mechaniczne. Zwłaszcza gdy oddamy je w trochę mniej zgrabne ręce np. osób nieletnich. A to się zdarza, bo owe nieletnie osoby bardzo lubią tablety. Choć, szczerze mówiąc, i dorosłym zdarza się niechcący doprowadzić do mechanicznego uszkodzenia sprzętu, którego zwykła gwarancja nie obejmuje. Accidental Damage Protection to jednak nie jest zwykła gwarancja.

Obejmuje zalanie, wszelkie możliwe uszkodzenia strukturalne, przepięcia elektryczne, a także przypadkowe zniszczenia ekranu. ADP One nie uwzględnia prawdopodobnie tylko uszkodzeń wywołanych przez ogień, ale na szczęście raczej dość rzadko zdarza nam się przypadkiem wrzucić tablet w ognisko. Ochrona trwa dwa lata i przez cały ten czas Lenovo gwarantuje, że uszkodzony tablet zostanie albo naprawiony, albo wymieniony na nowy. Tylko raz, ale to i tak o jedno więcej "wskrzeszenie", niż oferują inni producenci. I najlepsze jest to, że nie trzeba za tę usługę dodatkowo płacić!

(materiały partnera)

Tablet na święta

Zbliża się czas prezentowy. I tablet to znakomity pomysł na podarek. Nawet gdybyśmy trochę niezgodnie z tradycją, ale za to według wewnętrznego przekonania i potrzeb postanowili sami sobie sprawić prezent pod choinkę. Tablet to taki złoty środek między smartfonem a laptopem. Ma możliwości prawie takie jak laptop i nadaje się do pracy, nauki i rozrywki o wiele lepiej niż telefon. Jednocześnie jest o wiele bardziej przenośny, poręczny i wygodny niż nawet najlżejsze ultrabooki. Sprzęt taki ma mnóstwo zastosowań. A Lenovo produkuje świetne tablety, które są zdecydowanie warte uwagi nawet bez wspomnianej wyżej opcji darmowej naprawy lub wymiany.

Ten renomowany producent ma dwie główne linie tabletów. Pierwszą, tę wszechstronną i premium, reprezentuje na przykład Lenovo Tab P12 Pro. Jego 12-calowy ekran AMOLED oferuje nieporównywalną jakość obrazu, a cztery głośniki JBL gwarantują pełne i przestrzenne brzmienie. Oprócz bardzo mocnego ośmiordzeniowego procesora ma on też osobny układ graficzny, który pozwala grać w najbardziej wymagające gry. Ma też bardzo pojemną baterię i niesamowicie szybką ładowarkę 30 W. A także pióro Lenovo Precision Pen 3 oraz opcjonalną specjalną klawiaturę. To sprzęt, który sprawdzi się dosłownie w każdych warunkach, zarówno w pracy, jak i w podróży, a także oczywiście w domu.

Z kolei seria Lenovo Yoga przeznaczona jest już bardziej do zastosowań rozrywkowych. Duży, 13-calowy Lenovo Yoga 13 też ma świetny ekran, te same cztery głośniki i bardzo wydajne podzespoły. Bateria spokojnie wytrzyma kilkanaście godzin użytkowania, a mocna ładowarka szybko uzupełni poziom akumulatora. Wyróżnikiem Yogi jest wbudowana, regulowana podstawka, która nie tylko pozwala na wygodne oglądanie, ale też daje pewniejszy chwyt, gdy zwyczajnie trzymamy tablet w rękach. Oczywiście, nawet wtedy może nam się on z tych rąk wyślizgnąć… i tutaj wracamy do ADP One.

Wystarczy zwykła rejestracja

Aby skorzystać z dwuletniej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, wystarczy tylko zarejestrować właśnie kupiony sprzęt. ADP One obejmuje w zasadzie wszystkie tablety z serii Lenovo Tab 11 i Tab 12 oraz Lenovo Yoga 11 i Yoga 13, które kupimy do końca tego roku. I zachowamy dowód zakupu. Potem wystarczy tylko wyciąć kod kreskowy z opakowania i zrobić jego zdjęcie lub skan, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny nie później niż 14 dni od daty zakupu. I już. Jesteśmy pod parasolem Lenovo Accidental Damage Protection One przez następne 24 miesiące!

Wszystkie szczegóły odnośnie tej usługi można znaleźć na stronie Lenovo, podobnie jak informacje na temat dostępnych w sprzedaży tabletów. Warto tam zajrzeć i pomyśleć, czy w te święta nie byłby dobrym pomysłem prezent, który nadal będzie żył i miał się dobrze po jakiejś pechowej sytuacji, która doprowadziłaby inne urządzenie do przedwczesnego pożegnania się ze światem i przede wszystkim z nami.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 15
Prezent, który ma dwa życia? To możliwe, jeśli dobrze wybierzesz!