Kizo nie chce wracać do oktagonu. Przyznał, w czym chce się spełniać

Kizo nie chce wracać do oktagonu. Przyznał, w czym chce się spełniać

Źródło zdjęć: © vibez / canva
Weronika Plucińska,
16.05.2023 13:45

Kizo jest znany jako raper, ale też uczestnik gali freak fightowych. W najnowszym wywiadzie przyznał, że nie zamierza wracać do oktagonu. W czym chce się rozwijać?

Kizo ma na koncie siedem albumów studyjnych. Debiutancką płytę wydał w 2018 r. i od tamtego czasu znamy go jako rapera. W 2019 r. mogliśmy poznać go od strony freak fightów.

22 czerwca 2019 r. zadebiutował w mieszanych sztukach walki podczas gali Fame MMA 4 w Częstochowie. Raper przegrał pojedynek z Marcinem Makowskim "Mielonidasem" przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

6 marca 2021 r. Kizo odbył kolejny i zarazem ostatni pojedynek. Zmierzył się w walce wieczoru na gali Fame 9raperem Gabrielem Al-Sulwim "Arabem". W tej walce Kizo również przegrał.

Kizo kończy z MMA?

W wywiadzie dla portalu mma.pl raper przyznał, że nie zamierza wracać do walk w oktagonie. Stwierdził, że jego styl życia nie pozwala mu na poświęcenie się MMA. Raper wspomniał, że nadal trenuje i jest w dobrej formie, ale nie widzi siebie w ringu.

- Aktualnie wolę się spełniać w roli promotora, artysty i pato-celebryty. Tutaj czuję się bardziej wygodnie - powiedział w rozmowie z mma.pl.

KIZO Z POWROTEM W FAME? JASNA DEKLARACJA RAPERA

Słuchacie piosenek Kizo lub oglądaliście jedną z jego walk?

źródło: cgm.pl

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0