Rezi i Kizo u Wojewódzkiego

Rezi i Kizo u Wojewódzkiego. "Temat mocno rozwinę w programie"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,28.09.2023 15:15

W jednym z kolejnych odcinków "Kuby Wojewódzkiego" gośćmi programu będą Rezi i Kizo. Zobaczymy, co Rezigiusz ma do powiedzenia o swoim eksperymencie społecznym.

Na profilu facebookowym Agencji Aktorów, Statystów i Modeli - MIŚ pojawiło się ogłoszenie dotyczące nagrań programu "Kuba Wojewódzki". Z informacji wynika, że gośćmi jednego z kolejnych odcinków będą Remigiusz Wierzgoń "reZi" i Patryk Woziński "Kizo".

trwa ładowanie posta...

Rezi rozwinie temat "eksperymentu społecznego"

Występ w popularnym talk-show Rezi potwierdził w relacji na Instagramie. Odniósł się także do jednej ze swoich ostatnich Instatsories, którą wielu internautów uznało za niesmaczny bait.

- Z takiego właśnie mocnego pomysłu na bait w internecie zrobił się naprawdę świetny eksperyment społeczny, który będę dość szeroko opisywał jutro w pewnym dużym programie telewizyjnym. Poza baitem, który tak trochę wybrzmiał, ma też pewien wydźwięk, dość mocny, który musicie wziąć pod uwagę koniecznie w dobie tego syfu, który w tym momencie się dzieje w internecie, a jest on straszny, jak najbardziej i nie wyśmiewam tego aspektu, a bardziej to jak internet funkcjonuje i jakie może on też szkody narobić. O tym też pamiętajcie - wyjaśnił Rezi.

trwa ładowanie posta...

W kolejnej relacji Rezi dodał, żeby nie wyciągać wniosków zbyt pochopnie, bo można przypadkowo i niesłusznie oskarżyć niewinne osoby. Wspomniał również o screenach, które zalewają media społecznościowe, a niekoniecznie są prawdziwe.

- Temat mocno rozwinę w programie. [...] Pamiętajmy też, że od tego są specjalne organy ścigania, a nie internet, żeby weryfikować pewne fakty. Nie można wszystkich wrzucać do worka wspólnego, bo jeden influencer coś tam zrobił. Miejcie to z tyłu głowy, bo to jest chore, co się dzisiaj dzieje i do tego wszystkiego też trochę trzeba podchodzić z dystansem. Pamiętajcie - zaapelował Rezi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1