Zamknęli się w rozgrzanym aucie

Zamknęli się w nagrzanym aucie. Wylądowali w karetce

Źródło zdjęć: © Fusialka / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.08.2023 17:15

Grupa influencerów na czele z Kasią Bożek "Fusialką" zamknęła się w samochodzie podczas upału. Ekstremalnemu wyzwaniu towarzyszyły kamery.

Czworo influencerów podjęło się hardkorowego wyzwania. Zamknęli się w nagrzanym samochodzie podczas upału sięgającego 30 stopni Celsjusza. Ostatnia osoba, która opuści pojazd, miała otrzymać 500 zł.

Internetowi twórcy zabrali ze sobą skromny zapas picia. Już po kilku minutach wszyscy spływali potem.

Influencerzy zamknęli się w nagrzanym aucie

W trakcie wyzwania influencerzy kręcili kołem fortuny. Mogli wylosować albo ostry sos do wypicia, albo możliwość skorzystania z ułatwień. Przykładowo, Michał Wermiński mógł schłodzić się zimnym ręcznikiem.

Nie zabrakło ostrej rywalizacji. W pewnym momencie Michał i Kasia mieli do wyboru dwie czynności, z których jedna utrudniała ukończenie wyzwania, a druga była sporym ułatwieniem. Influencer przekonał Fusialkę, żeby wybrała założenie bluzy na trzy minuty, mimo że zapewniał ją, iż w pudełku jest wiatraczek.

Zamknęli się w rozgrzanym aucie
Zamknęli się w rozgrzanym aucie (Fusialka , YouTube)
Zamknęli się w rozgrzanym aucie
Zamknęli się w rozgrzanym aucie (Fusialka , YouTube)

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali medycy. Regularnie sprawdzali temperaturę ciał influencerów, aby wyciągnąć ich z samochodu, gdyby udział w wyzwaniu zagrażał ich zdrowiu.

- Mamy lato w pełni. Jeżeli temperatura na zewnątrz wynosi ok. 30 stopni, w zamkniętym samochodzie po 20 minutach dochodzi do nagrzania organizmu nawet do 44 stopni. Jeżeli auto jest czarne, czas skraca się do 15 minut - powiedział jeden z ratowników. Medyk zaapelował do widzów, by interweniowali, jeśli widzą, że ktoś jest zamknięty latem w samochodzie. Zachęcił, by w celu ratowania życia nie wahali się przed stłuczeniem szyby.

Zmierzyli im temperaturę ciała

Wyzwanie jako pierwsza zakończyła Kasia. Spędziła w samochodzie ponad godzinę. Po wyjściu z auta temperatura jej ciała wynosiła 38,5 stopni Celsjusza. Po kilku kolejnych minutach pojazd opuścił Dominik. Influencer był tak spocony, że wyglądał jak po prysznicu. Ratownicy zmierzyli temperaturę jego ciała, która wynosiła 40 stopni Celsjusza.

Wyzwanie wygrali Cichy i Michał, którzy równocześnie opuścili rozgrzany samochód. Michał trafił do karetki, gdzie ratownicy zbadali jego stan zdrowia. Influencer wyglądał na niesamowicie wykończonego.

Zamknęli się w rozgrzanym aucie
Zamknęli się w rozgrzanym aucie (Fusialka , YouTube)
Zamknęli się w rozgrzanym aucie
Zamknęli się w rozgrzanym aucie (Fusialka , YouTube)

ILE WYTRZYMAMY W ROZGRZANYM AUCIE?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 45
Patusy
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ania,zgłoś
Panie "redaktorku" proszę się doedukować a nie pisać głupoty o tym, kto występował w filmie. Gdzie tam był niby Michał Wermiński? Ten sam nick nie oznacza tej samej osoby!!! Osobą, która występowała w filmie jest Michał Popiołek.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
kretynizm po co na sobie sprawdzac to co wszystcy wiedza niestety w wielu osobach jest znieczulica kazdy patrzyw swoja strone ja nie zawachalbym sie wybbic szyby zeby dzieciaka ratowac ale dla zwierzaka nie ryzykowalbym problemow znwlascicielem pojazdu nie wybil bym szyby bo mialbym obawy przed atakiem zwierzaka chyba ze bylby juz tak slaby ze nie mialby sil
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7