Wulgarne okrzyki na studniówce

Wulgarnie na studniówce. Nagranie podzieliło internautów

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.01.2024 14:30

Studniówka to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w edukacji szkolnej. Nagrania z tej imprezy zdobywają dużą popularność w internecie. Tym razem klip podzielił użytkowników TikToka.

Styczeń to miesiąc studniówek. Uczniowie klas maturalnych oddają się szaleństwu na parkiecie, by świętować nadchodzący finał edukacji szkolnej. Nastolatkowie szykują kreacje i chwalą się z nimi w internecie - nie zawsze wychodzi im to na korzyść, co pokazała historia, którą opisaliśmy.

Nieodłącznym elementem studniówki jest didżej. Jego zadaniem jest tak rozkręcić imprezę, by maturzyści zapamiętali ją na długi czas. Niektórzy didżeje nagrywają studniówki, a ciekawsze momenty wrzucają do sieci. Tak było w przypadku twórcy, którego klip podzielił internautów.

Wulgarne krzyki na studniówce. Tak się bawią nastolatkowie

Sweetu DJ pochwalił się filmem ze studniówki, na której stał za konsolą. Na nagraniu widzimy parkiet pełen tańczących uczniów. Ci słysząc znajomy utwór, zaczęli śpiewać wulgarną piosenkę. "Jeszcze dobrze nie zacząłem grać, a już słyszę 'rura musi je*ać'" - brzmi komentarz didżeja.

trwa ładowanie posta...

Nagranie podzieliło internautów

Część widzów podchodzi do zabawy młodych z dystansem. Inni narzekają, że impreza przypomina szkolną dyskotekę. "Ta młodzież potrafi tylko śpiewać o rurach i ciągle gdzieś jadą. Piosenka może być byle jaka i tak nie tańczą pod utwór. Dzisiejsza młodzież", "A ja tam zostawiam im te okrzyki, wynajmując moje usługi, każdy ma prawo bawić się tak, jak jemu to najbardziej pasuje", "Trochę jak dyskoteka u mnie w podstawówce". To niektóre komentarze pod filmem didżeja.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Emerytka Gosia,zgłoś
Bez przesady. Przecież każdemu z was zdarzyło się przeklnąc. A zabawa widać,że dobra. Za moich czasów też było inaczej,ale co z tego.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ten świat...ludzie...wszystko schodzi na psy.....na mojej studniówce a były to lata 70....to byłoby nie do pomyślenia..
Odpowiedz
8Zgadzam się3Nie zgadzam się