Trzeci sezon "Heartstopper"

Trzeci sezon "Hearstoppera" nie będzie ostatnim? Oseman zabrała głos

Źródło zdjęć: © Heartstopper, Netflix
Anna RusakAnna Rusak,09.08.2023 08:30

Co prawda drugi sezon "Hearstoppera" niedawno pojawił się na Netfliksie, ale już teraz fani zastanawiają się, czy mogą liczyć na kontynuację serii. Autorka komiksów Alice Oseman opowiada nie tylko o trzecim sezonie "Heartstoppera", ale i o przyszłości serialu.

Drugi sezon "Heartstoppera" jest już dostępny na Netfliksie i jak można wnioskować po recenzjach, fani historii Charliego i Nicka nie będą zawiedzeni kontynuacją serii. Czy w związku z tym wiadomo już coś o trzecim sezonie "Heartstoppera"?

Twórczyni komiku, na podstawie którego powstał serial, nie tylko opowiedziała, na czym będzie koncentrował się kolejny rozdział ekranowej historii Nicka i Charliego. Ma również ważne ogłoszenie dla wszystkich fanów powieści graficznej.

"Heartstopper" - o czym będzie trzeci sezon?

W drugim sezonie "Heartstoppera" naprawdę sporo się dzieje. Towarzyszymy nastolatkom nie tylko w egzaminach, ale również jedziemy z nimi na szkolną wycieczkę do Paryża i idziemy na bal maturalny.

Jednym z ważniejszych wątków drugiej części serii oprócz związku Nicka i Charliego oraz coming outu tego drugiego, jest także kwestia związana z zaburzeniami odżywiania. Jak w rozmowie z portalem "Metro" mówi Alice Oseman, to właśnie tematy związane ze zdrowiem psychicznym będą dominowały w kolejnym, trzecim sezonie "Heartstoppera".

- W drugim sezonie w dużym stopniu zaczęliśmy się koncentrować na zdrowiu psychicznym i myślę, że to, w jaki sposób kończy się ten sezon, daje wizję tego, co stanie się ważną i ogromną częścią trzeciej odsłony serii. Spojrzymy na tę kwestię z szerszej perspektywy i sprawdzimy, jak wpływa na związek Nicka i Charliego oraz ich serialowych przyjaciół - mówiła w rozmowie Oseman.

trwa ładowanie posta...

Czy powstanie trzeci sezon "Heartstoppera"?

Tak, tak, dobrze zrozumieliście. Na pewno powstanie trzeci sezon "Heartstoppera". Co więcej, z wywiadu udzielonego "The Hollywood Reporter" przez autorkę komiksu wynika, że scenariusze już są przygotowywane.

Zastanawiacie się jak to możliwe w kontekście trwających strajków scenarzystów i aktorów? "Heartstopper" to brytyjski serial, więc po prostu nie dotyczą go hollywoodzkie strajki. Możemy więc spokojnie czekać na kontynuację serii.

To najprawdopodobniej również nie będzie koniec naszej przygody z adaptacją komiksów Oseman. W rozmowie z "Metrem" zapowiedziała, że jeszcze w tym roku ma się ukazać piąty tom "Heartstoppera", a w planach ma również szósty rozdział opowieści. Podkreśla, że "zostało jeszcze wiele do opowiedzenia", więc nie musimy się martwić o to, czy wystarczy jej materiałów do kontynuacji serialu

trwa ładowanie posta...

Źródło: "The Hollywood Reporter", "Metro"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 74
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1