Troye Sivan pochwalił się swoją znajomością geografii

Troye Sivan pochwalił się "znajomością" geografii. Artysta zaskoczył fanów

Źródło zdjęć: © Instagram: troyesivan / Instagram: troyesivan
Weronika Paliczka,
20.06.2024 19:45

Wiedza Amerykanów na temat Europy często stanowi powód do kpin. Nikogo nie dziwi szok mieszkańców USA, że Wieża Eiffla nie leży we Włoszech, czy to, że mylą państwa z miastami i odwrotnie. Tym razem do grona znawców Europy dołączył Troye Sivan. Piosenkarz stał się powodem do żartów.

Wiele osób uważa, że współcześnie znajomość geografii wśród społeczeństwa rośnie. Wpływ na edukację ma mieć łatwiejszy dostęp do podróży, które umożliwiają otwarcie się na świat. Samoloty, samochody czy statki są w stanie przetransportować podróżnych w większość magicznych zakątków Ziemi. Nie zawsze jednak możliwości zwiedzania świata wpływają na znajomość podstaw, o czym wiedzą wszyscy, których mieli do czynienia z idolami, mylącymi odwiedzany kraj. Polska np. często bywa mieszana z Rosją, co już nikogo nie dziwi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Troye Sivan popisał się znajomością geografii

Australijski piosenkarz Troye Sivan jest obecnie w trasie koncertowej zatytułowanej "Something To Give Each Other". Piosenkarz wystąpił m.in. w Polsce podczas Orange Warsaw Festival. Europejską część trasy artysta określił mianem "Europe & UK", co wywołało sporo komentarzy.

Tiktokerka używająca pseudonimu Saidhbhbh postanowiła raz na zawsze rozwiać wątpliwości związane z obecnością Wielkiej Brytanii w Europie. Kobieta zaznaczyła, że choć kraj rodziny królewskiej i herbaty z mlekiem wyszedł z Unii Europejskiej, to nadal pozostaje na kontynencie, który nosi nazwę "Europa". Informacja ta odmieniła życie Troye'a Sivana i wywołała go do tablicy.

trwa ładowanie posta...

Troye Sivan naprawdę się zawstydził

Troye Sivan nagrał odpowiedź do filmiku Saidhbhbh. Artysta stwierdził, że jest "cholernie głupi", ponieważ trasę po Europie nazywał mianem "europejskiej i brytyjskiej", zakładając, że Wielka Brytania nie znajduje się na terytorium starego kontynentu. Sivan podsumował swój błąd rozważaniem, czy naprawdę myślał, że ktoś odkrył nowy kontynent i nazwał go "Wielka Brytania".

Komentujący na X śmieją się z artysty. Jedna z internautek stwierdziła, że Troye Sivan zbyt dosłownie wziął do siebie Brexit. Użytkownik X dodał, że brak elementarnej wiedzy z zakresu geografii jest żenujący.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
okok,zgłoś
troye jest z australii XD
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się