Quebo rozstał się z Natalią Szroeder?

To koniec związku Quebo i Szroeder? Piosenkarka podjęła kroki

Źródło zdjęć: © Open'er Festival / Facebook
Oliwia Ruta,
05.12.2023 11:00

Natalia Szroeder przestała obserwować Quebonafide na Instagramie. Czy to koniec ich związku?

Quebonafide to popularny polski raper i producent muzyczny. Zyskał rozgłos dzięki płycie "Eklektyka" stworzonej we współpracy z 2stym. Artysta eksperymentuje z gatunkami muzycznymi, a jego teksty są znane z inteligencjigry słownej. Quebo miał ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. Raper inspiruje nowe pokolenie artystów.

Quebonafide rozstał się z Natalią Szroeder?

Ponad rok temu Quebo oficjalnie zakończył swoją karierę muzyczną. Raper w 2022 r. zniknął z branży. Ostatnim kawałkiem, który wydał jako Quebonafide, była piosenka "Refren trochę jak Lana Del Rey". Artysta sporadycznie pojawia się w collabach z innymi twórcami.

trwa ładowanie posta...

Natalia Szroeder od kilku lat jest w związku z raperem. Niektórzy internauci twierdzą, że to artystka przyczyniła się do zakończenia kariery rapera: "i dobrze, według mnie ona przyczyniła się do tego, że on stał się takim l*musem i rzucił muzykę dla jakiegoś żarcia. Powinien teraz puścić się ze smyczy, zjeść pizzę z mięsem i zapodać mocny krążek".

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Piosenkarka przestała obserwować profil Quebonafide na Instagramie. Użytkownicy mediów społecznościowych spekulują, że to może świadczyć o ich rozstaniu. Większość internautów jest jednak zażenowana faktem inwigilacji w dzisiejszych czasach. Ktoś pisze: "w 2023 r. będą istniały latające samochody. Tymczasem ludzkość w 2023 roku", "znakiem upadku cywilizacji jest między innymi to, że ludzi informuje się o takich rzeczach".

Źródło: Fast Info

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Omommomomm,zgłoś
"Quebonafide to popularny polski raper i producent muzyczny. Zyskał rozgłos dzięki płycie "Eklektyka" stworzonej we współpracy z 2stym." Co za bzdura xD 2sty nie miał nic wspólnego z "Eklektyką" poza tym, że później stworzył blendtape tej płyty, autorka artykułu nie zadała sobie nawet minimum trudu, żeby sprawdzić dokonania artysty xD
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się