Quebo mówi, że "światem będą rządzić kobiety"

Quebo przewiduje przyszłość. "Światem będą rządzić kobiety"

Źródło zdjęć: © Facebook
Oliwia Ruta,
20.11.2023 14:30

Quebonafide opublikował post na portalu X (Twitterze). Użytkownicy aplikacji wyzywają go od "cuckoldów".

Quebonafide to polski raper, który aktualnie jest w fazie spoczynku. Artysta w 2022 r. oficjalnie zakończył swoją karierę piosenką "Refren trochę jak Lana Del Rey". Fani Quebo liczą, że raper kiedyś wróci do muzyki. Do tej pory muszą im wystarczyć wpisy, które artysta regularnie publikuje w aplikacji X. To jedyna przestrzeń, gdzie Quebonafide ma bezpośredni kontakt z słuchaczami.

Quebo przyznaje zwycięstwo kobietom

Quebonafide udostępnił post na X, w którym rozprawia nad przyszłością. Raper twierdzi, że światem rządzą kobiety. Artysta apeluje do mężczyzn: "Panowie prawda jest taka, że światem przez najbliższy czas będą rządzić kobiety. My niestety opadliśmy z sił". Quebo uważa, że "kobiety są aktualnie trzy razy bardziej zmotywowane i mają znacznie więcej aktów ambicjonalnych". Na koniec raper dodaje, że mężczyźni muszą się z tym pogodzić.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Internauci w komentarzach nazywają Quebo "cuckoldem": "nie wierzę, że ty też. Myślałem, że tylko Bedoesy i inni tego pokroju to takie cukoldy". Raper zgrabnie odpowiada: "ja reprezentuję zrównoważone stanowisko. Jestem ze skrajnościami na wojennym froncie". Ktoś inny zarzuca: "głupie pomysły masz ostatnio". Artysta tłumaczy: "widzę jak kobiety działają, bo pracuję z nimi. Wydajność facetów to 30 proc tego".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0