Kukon zgapił pomysł na zapiekanki?

Tiktokerka ocenia zapiekanki Kukona. Nie smakowały jej?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
04.12.2023 17:30

Tiktokerka zrobiła test zapiekanek Kukona. Czy nowa restauracja rapera jest przehajpowana?

2 grudniaKrakowie otworzył się nowy lokal Kukona. Raper zdecydował się stworzyć restaurację z zapiekankami biłgorajskimi. Nowa gastronomia zrobiła furorę wśród fanów artysty. Ludzie zjechali się z całej Polski, aby w dniu premiery spróbować zapiekanek i zbić piątkę z Kukunem. Kolejka do "Kiss The Kuk" ciągnęła się na kilkaset metrów.

trwa ładowanie posta...

Zapiekanki biłgorajskie to nie pomysł Kukona

Właścicielem lokalu z oryginalnymi zapiekankami biłgorajskimi jest Jan Pyznarski. Mężczyzna od lat prowadzi mały punkt gastronomiczny w Biłgoraju. Lokal zdobył miano "najlepszych zapiekanek w Polsce" dzięki prostocie i fenomenalnemu smakowi. Taką opinię wygłosił popularny youtuber Książulo, który odwiedził restaurację w maju tego roku.

NAJLEPSZA ZAPIEKANKA W 🇵🇱 *serio

Jan Pyznarski w wywiadzie dla lokalnej gazety biłgorajskiej wyznał, że wiele osób próbowało otworzyć lokal z podobnymi zapiekankami. Wspomina, że jakiś czas temu był u niego mężczyzna, który proponował mu współpracę. Właściciel zapewnia, że nie rozpoznał w nim Kukona. Dodatkowo zdradza, że nikomu nie podawał przepisu na słynne zapiekanki biłgorajskie.

Cała prawda o zapiekankach Kukona

Na TikToku pojawiło się wiele opinii zapiekanek sprzedawanych w nowo otwartym punkcie "Kiss the Kuk". Fani rapera w większości wypowiadali się na temat lokalu pozytywnie. Pojawiły się również głosy, że restauracja jest bardzo przeciętna. Test przeprowadziła Natalia Skroczek z kanału o nazwie talarek02.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Influencerka odwiedziła "Kiss The Kuk" w dniu otwarcia, ale udało jej się wejść do lokalu bez kolejki. Tiktokerka przetestowała zapiekankę z serem, pieczarkamikeczupem. Za przysmak musiała zapłacić 15 zł. Nie była zachwycona wyglądem, ani smakiem dania: "dobra, ale taka zwyczajna". Dała zapiekance ocenę 5/10.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0