Taniec rakiety na religii. (Nie taki) nowy trend z TikToka
"Taniec rakiety" Zony'ego dotarł na lekcje religii w Siedlcach. O co chodzi w nowym trendzie na TikToku?
Od kilku dni na TikToku pojawia się wiele nagrań, na których młode osoby z rękami złożonymi nad głową wykonują nimi ruchy w górę i w dół w rytm EDM. To trend "taniec rakiety", który jest lokalnym, polskim produktem na TikToku.
Ksiądz tańczy "taniec rakiety" na TikToku
Jednym z najpopularniejszych klipów z "tańcem rakiety" jest ten w wykonaniu ks. Wojciecha Sobieszka i jego wychowanków z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Siedlcach. Film na profilu księdza na TikToku obejrzało już ponad pół miliona użytkowników. Klip jest opatrzony pytaniem: "czy na religii trzeba mieć złożone ręce?".
Skąd się wziął taniec rakiety?
"Ojcem" tańca rakiety jest popularny streamer Maciej Zoniuk "Zony". Pierwszy raz odtańczył go w trakcie rozgrywki w "Minecraft" na twitch.tv już 4 lata temu. Oryginalny "taniec rakiety" można obejrzeć poniżej. Ostrzegamy przed niecenzuralnym językiem.
Trend pojawił się na TikToku, gdy na początku grudnia 2023 r. Zony ujawnił, że chciałby mieć ten taniec w "Fortnite". Odtańczył go po raz kolejny na livie do bootlegowej wersji EDM "All I Wanted" zespołu Paramore.
Popularne
- Wojek pokłócił się z Książulem? "Niedługo dowiecie się, kim tak naprawdę jest ten gość"
- SmileLandia istnieje? Wyjaśniamy, o co chodzi w nowym trendzie
- Piosenki tworzone przez AI podbijają "Viral 50 - Polska". Wszystko przez poziom polskiej muzyki?
- Świetna wiadomość dla fanów Muminków. Pierwsza muminkowa kawiarnia otwiera się w Polsce
- Jarmark all inclusive? Płacisz raz - jesz i pijesz, ile chcesz
- Ikea wypuściła własne blind boxy. W środku m.in. ikoniczne rekiny-blåhaje
- Książulo zrobił to pierwszy raz. Dla reakcji kucharek było warto
- Dlaczego myślę, że świat niedługo zapomni o Julii Żugaj? TOP 7 powodów [OPINIA]
- Prezenty świąteczne od Andziaks. To dostali pracownicy jej firmy





