Streamerka trafiła do szpitala. Nie kryje rozczarowania personelem
Streamerka Kasix 31 maja trafiła do szpitala. Kolejnego dnia czuła się lepiej i narzekała na Twitterze na pracownice ochrony zdrowia.
Po zakończeniu live'a 31 maja Katarzyna Paciorek, znana jako popularna streamerka Kasix, została zabrana karetką do szpitala. Okazało się, że 25-latka przeszła udar, czyli nagłe dolegliwości związane krążeniem krwi w mózgu. Na Instagramie Kasix poinformowała, że po podaniu leków czuje się dużo lepiej i czeka na serię badań.
Podobne
- Sandra Kubicka zachęca do wizyt u lekarza. "Badajcie się często, nawet gdy nic nie boli"
- Nie szczepisz dziecka? Będziesz musiał sporo zapłacić
- Ksiądz lepszy od psychologa? Najjjka nie ma wątpliwości
- Lekarze zapowiedzieli protest. Dymisja ministra Niedzielskiego nie pomogła
- "Nie współpracuję z politykami". Wróżka Oriana bez tajemnic [WYWIAD]
Następnego dnia influenserka czuła się już na tyle dobrze, żeby na Twitterze skarżyć się na jakość pracy pielęgniarek na oddziale, na którym leży. Odważnie, zważywszy, że informowała, że w szpitalu spędzi przynajmniej tydzień. W tweecie narzeka na zły humor pracownic ochrony zdrowia i na to, że traktują pacjentów "jak g*wno".
Komentarze dość szybko wyjaśniły Kasix, jakie mogą być powody, dla których pielęgniarki nie tryskają szczęściem.
Jak sprawić by ludzie byli dla nas milsi?
Kolejny raz błysnęła też osoba odpowiedzialna za sociale w Golden Bow Solutions.
Warto też przypomnieć w tym kontekście jeden dość oczywisty, ale chyba często zapominany life hack dotyczący psychologii społecznej. Bardziej lubimy i jesteśmy milsi dla ludzi, którzy... są mili dla nas. Szczerze życzymy Kasix jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia.
Popularne
- McDonald's przywraca kultowe produkty. Klasyki wracają już wkrótce!
- Mężczyzna wyrwał chłopcu czapkę, którą ten dostał od tenisisty. Fejkowe oświadczenie lata po X
- Nowy obrzydliwy trend. Szon Patrol ruszył na polowanie
- Rodzice Lily Phillips szczerze o córce. Nie powstrzymali łez
- VIRAL Kebab On Tour - kultowy foodtruck zawita do Kielc oraz wróci do korzeni w Krakowie!
- Wyrzuciła go z hotelu. Reakcja Karoliny z DRE$$CODE na piosenkę Eryka Moczko
- Sabrina Carpenter - nie(typowy) breakup album. Villain rymuje się z...? Recenzja "Man's Best Friend"
- Szokujące słowa księdza. W małżeństwie "pod groźbą grzechu nie można odmówić współżycia"
- Nostalgiczny finish wakacji. Highlightsy Santander Letnie Brzmienia 2025 [RELACJA]