Pokazał sędziemu zieloną kartkę

Sędzia stanął jak wryty. Dostał od piłkarza zieloną kartkę

Źródło zdjęć: © Sportbible / Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.09.2023 18:00

Nietypowa sytuacja miała miejsce podczas charytatywnego meczu na London Stadium. Jeden z zawodników otrzymał żółtą kartkę za brutalną interwencję. Nagle sięgnął do kieszeni i pokazał sędziemu zielony kartonik. Miał nadzieję, że w ten sposób uniknie kary.

W sobotę 9 września London Stadium pękał w szwach. Obiekt gościł dwie drużyny składające się z najpopularniejszych influencerów na świecie. Wydarzenie miało szczytny cel. Podczas meczu udało się zebrać ponad 10 mln zł na cele charytatywne.

Jedna z sytuacji z meczu zdobyła ogromną popularność w internecie. Wszystko za sprawą zachowania youtubera Maxa Fosha, który w 78. minucie sfaulował Simona Mintera. Sędzia podbiegł do zawodnika i pokazał mu żółtą kartkę. Wówczas Fosh sięgnął do kieszeni i zrobił coś absolutnie niespodziewanego.

Pokazał sędziemu kartę rewersu

Influencer pokazał sędziemu zieloną kartę rewersu z gry "Uno". Działa ona w ten sposób, że zmienia kolejność graczy na odwrotną do tej, która była obecnie stosowana. To oznacza, że sędzia powinien sam sobie pokazać żółtą kartkę.

trwa ładowanie posta...

Arbiter spojrzał na zawodnika ze zdziwieniem, a potem się uśmiechnął, prawdopodobnie doceniając żart. Nie cofnął jednak ostrzeżenia dla piłkarza.

Filmik przedstawiający sprytne zagranie momentalnie stał się viralem. Wielu internautów jest przekonanych, że moment przejdzie do historii piłki nożnej.

trwa ładowanie posta...

Źródło: goal.com

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 50
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Mixc,zgłoś
Warto taką kartkę wozić w aucie, w razie kontroli drogowej. Na parkingu płatnym wystarczy położyć kartkę na desce rozdzielczej, ale trzeba uchylić okno żeby strażnik miał jak wrzucić kasę z mandatu.
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się