Searows - mistrz songwritingu wystąpi w Polsce. Jesteście gotowi na dreszcze i łzy?
Searows jest wokalistą, gitarzystą i szczerym do bólu songwriterem. Jego piosenki to skrupulatny zapis emocji, nawet tych najtrudniejszych i najbardziej złożonych. Artysta już wkrótce zagra w Polsce wyjątkowy, intymny koncert.
Searows jest żywym uosobieniem słowa "songwriter". Jego muzyka jest odległa i bliska jednocześnie, nieco uduchowiona i oderwana od rzeczywistości, a zarazem mocno z nią związana. Kim jest ten artysta? Czy jest wrażliwcem czy twardo stąpa po ziemi? Why not both? Właśnie taki obraz autora wyłania się z piosenek Searowsa.
Podobne
Artysta tak naprawdę nazywa się Alec Duckart i pochodzi z Pacyficznego Zachodu. Jego znaki charakterystyczne to przede wszystkim intymność i zaduma: poetyckie teksty mocno wybijają się przed szereg, a melancholijne brzmienie podkręca ich ciężki bagaż emocjonalny.
Po tym, jak debiutancki album Searowsa, czyli wydany niezależnie "Guard Dog" odniósł sukces nie tylko w podziemiu, artysta zanotował na swoim koncie wiele sukcesów. Został zauważony przez Ethel Cain i Gracie Abrams, przed którymi występował w roli supportu, a także zupełnie oddolnie podbił TikToka. Zbudowana rozpoznawalność przekuła się w trasę po Europie i Wielkiej Brytanii oraz zapowiedź zupełnie nowego materiału.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Searows - End Of The World (Official Music Video)
Searows zagra koncert w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi?
Aktualnie oprócz debiutu Searows uraczył fanów także EP-ką "End Of The World", będącą pikiem jego artystycznej formy. Minialbum został ciepło przyjęty wśród publiczności. Na fali rosnącej popularności artysta już wkrótce wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. Alec ma jednak w zanadrzu kolejne niespodzianki dla fanów i już niedługo podzieli się z nimi zupełnie nową muzyką.
Searows zagra w Polsce już 21 września. Muzyk wystąpi na żywo
w Warszawie, w klubie Niebo. Bilety są dostępne na stronie organizatora. Tego koncertu lepiej nie przegapić!
Popularne
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- O co chodzi z "Montoya, por favor"? W sieci huczy o tej zdradzie
- "Diabeł morski" straszył u wybrzeży Teneryfy. Ryba skończyła marnie
- Znamy ceny biletów na koncert Kendricka Lamara i SZA-y. Fani w szoku
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Wojtek Gola i Sofi mogliby żyć w trójkącie? Reakcja biznesmena zaskakuje
- Zrobiła obiad dla ośmiu osób za 16 zł. Przepis hitem internetu
- Dom Genzie jest na sprzedaż. Cena? "Skromne" kilka milionów