IShowSpeed i Zlatan Ibrahimović

Ronaldo czy Messi? Odpowiedź Zlatana powaliła Speeda

Źródło zdjęć: © X
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.07.2024 10:15

Popularny streamer iShowSpeed podczas swojej podróży po Europie natrafił na jedną z największych gwiazd piłki nożnej - Zlatana Ibrahimovicia. Spotkanie to miało miejsce we wtorkowy wieczór w Mediolanie i było pełne nieprzewidywalnych momentów.

Darren Watkins, znany lepiej jako iShowSpeed, który zdobył ogromną popularność dzięki swoim transmisjom na żywo, odwiedził ostatnio dwukrotnie Polskę, Szwecję i Norwegię. W Polsce towarzyszyło mu mnóstwo fanów, a po Warszawie i Krakowie oprowadzali go Wojtek Gola i Robert Pasut. Przy okazji dostarczyli streamerowi dawkę niezapomnianych wrażeń. Speed zapewne nie zapomni również wizyty w Norwegii, ale z zupełnie innych powodów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

IShowSpeed spotkał się ze Zlatanem Ibrahimoviciem

Po krótkim pobycie w Grecji, 19-letni YouTuber zawitał do Mediolanu, gdzie spotkał go niemały zaszczyt. Zlatan Ibrahimović, jedna z twarzy zarządu AC Milanu, zaprosił go do szatni zespołu. Już na samym początku iShowSpeed zaliczył małą wpadkę, źle wymawiając nazwisko Szweda, który go poprawił. Speed, noszący koszulkę napastnika Milanu, uciął z nim pogawędkę, a następnie spróbował swoich sił w piłce nożnej.

trwa ładowanie posta...

Próby Speeda, by zaimponować Zlatanowi sztuczkami piłkarskimi, nie zakończyły się sukcesem. YouTuber wpadł na Ibrahimovicia i upadł na ziemię jak po zderzeniu z murem. Mimo to obaj bawili się świetnie, co można było zobaczyć na transmisji na żywo.

trwa ładowanie posta...

Dla Zlatana najlepszy jest Ibrahimović

Po wspólnej rozmowie i kopaniu piłki duet podróżował samochodem po Mediolanie. Podczas jazdy rozmawiali, wykonywali różne zadania i dyskutowali z widzami transmisji na żywo. Speed zapytał Zlatana, kogo bardziej ceni - Lionela Messiego czy Cristiano Ronaldo? Odpowiedź piłkarza była typowa dla jego pewnego siebie stylu i raczej nikogo nie zaskoczyła. W końcu dla Zlatana zawsze najlepszy będzie Zlatan.

trwa ładowanie posta...

Ibrahimović zabrał swojego gościa również do oficjalnego sklepu AC Milanu, gdzie wręczył mu koszulkę z jego pseudonimem i piłkę z autografem. Przygotowano również więcej koszulek, które mogli kupić fani Speeda i Zlatana czy kibice AC Milanu.

trwa ładowanie posta...

Na koniec spotkania Ibrahimović i iShowSpeed podpisali "kontrakt" dołączenia YouTubera do AC Milanu. Oczywiście był to jedynie żart, a rzekoma umowa została spisana markerem na zwykłej kartce. Panowie obiecali sobie, że spotkają się ponownie. Niedawno Speed zapowiadał również, że po raz trzeci ma zamiar pojawić się w Polsce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0