Rezi pokazuje swoją półroczną przemianę

Rezi pokazuje klatę. Zobacz przemianę youtubera

Źródło zdjęć: © Facebook
Oliwia Ruta,
12.10.2023 10:09

Rezi zamieścił na Instagrama zdjęcia swojej półrocznej przemiany. W opisie zdradził, co pomogło mu zadbać o sylwetkę. Zobacz, jakie rady daje początkującym gym ratom.

Zdrowie fizycznepsychiczne to klucz do szczęścia. Aby zadbać o sylwetkę, należy przykładać większą wagę do zjadanych posiłków. Obfitość diety w wartościowe produkty jest drogą do lepszego samopoczucia. Oprócz tego powinniśmy zadbać o ruch. Należy pamiętać, aby w staraniach o lepszą formę zachować równowagę. Popularny youtuber Rezigiusz na Instagramie również podzielił się sposobami, aby poczuć się dobrze w swoim ciele. Influencer pokazał zdjęcia swojej półrocznej metamorfozy.

Jak robią to youtuberzy?

Rezi 11 października dodał na Instagrama zdjęcia przedstawiające jego metamorfozę. W poście opisał swoje półroczne starania. Youtuber zdradza, że zrezygnował praktycznie całkowicie ze słodyczy, fast foodów i alkoholu. Regularnie uczęszczał na siłownię, ale przyznaje, że kluczową sprawą była zmiana nawyków żywieniowych. Z pomocą przyszła mu dieta pudełkowa.

Czuję się lepiej, czuje się zdrowo, mam więcej siły i wreszcie podoba mi się moja postura

- Rezi
trwa ładowanie posta...

Rezi zapowiada, że to nie koniec jego metamorfozy. Youtuber chce nadal pracować nad swoją posturą. Czy będzie inspiracją dla fanów?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3