Quebonafide wypuszcza nowe mochi

Quebonafide wypuszcza nowe mochi. Miłosny prezent od rapera

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
06.02.2024 14:45

Quebonafide zaskoczył fanów. Światło dzienne ujrzał nowy, walentynkowy smak mochi. Jest słodko.

Najpierw były napoje, następnie mochi mango. Od premiery pierwszych produktów MissTi minęły dwa lata, a firma nie zwalnia tempa. Quebonafide dba o fanów i ich kubki smakowe. Dopiero co premierę miały karmelowe mochi, jednak miłośnicy japońskiego deseru mogą już polować na kolejny smak.

trwa ładowanie posta...

Romantyczne mochi od Quebonafide

Początkowo MissTi udostępniło na Instagramie animację z fioletowym sercem i podpisem "love story". Fani mochi obstawiali, że w końcu nadchodzi smak truskawkowy, jednak nie tym razem. Pierwsze paczki z przekąskami trafiają do influencerów, którzy dzielą się ich zawartością w mediach społecznościowych.

Jedną z osób, która udostępniła zawartość paczki od Quebonafide, jest Tromba. Dzięki niemu wiadomo, że nowe mochi będą smakowały wanilią i borówką. Zaskakuje jednak nie tylko kompozycja smakowa. Deser lodowy o romantycznej nazwie "Love Story" uformowany jest w kształt serc, co nawiązuje do nadchodzącego święta zakochanych. Nie wiadomo jednak, kiedy nowe mochi pojawi się w sklepach.

trwa ładowanie posta...

Mochi od Quebonafide nie dla każdego

Fani Quebonafide i mochi w komentarzach pod postem zauważają, że wprowadzanie nowych smaków nie ma sensu, dopóki nie poprawi się dystrybucja produktu. Mimo zapewnień producenta zdobycie przekąski nadal graniczy z cudem. Problem dotyczy zarówno nowych, jak i starszych smaków.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0