Nowa piosenka Julii Żugaj

"Południowy biegun" Julki Żugaj. Zimowy hit o miłości

Źródło zdjęć: © YouTube - Julia Żugaj / YouTube
Natalia Witulska,
24.11.2023 16:00

W piątek 24 listopada premierę miała najnowsza piosenka Julii Żugaj. "Południowy biegun" to urocza nutka o miłości idealna na świąteczny czas.

Julia Żugaj to polska youtuberka, tiktokerka i piosenkarka. W piątek 24 listopada wydała najnowszą piosenkę. "Południowy biegun" to singiel promujący jej drugą płytę pt. "Świąteczne harmonie", która premierę będzie miała w piątek 1 grudnia. Czy influencerka stworzyła idealną nutkę na okres świąteczny?

"Południowy biegun" Julii Żugaj

O piosence "Południowy biegun" nie można powiedzieć za dużo. Jest to poprawna nutka z przyjemną świąteczną melodią. Julka Żugaj swoje produkty i muzykę kieruje głównie dla najmłodszej widowni, więc nikt po singlu nie spodziewał się zmieniających świat słów czy bitów. Jedyne, do czego można się przyczepić to naprawdę spora ilość autotune, która jest bardzo słyszalna szczególnie w zwrotkach.

Julia Żugaj - Południowy Biegun

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Teledysk był nagrywany w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Wiadomo więc, że prezentuje się przepięknie, wręcz magicznie. Julka w białej sukience wygląda jak księżniczka czy śnieżynka wyjęta prosto z bajki dla dzieci.

Nowa piosenka Julki Żugaj
Nowa piosenka Julki Żugaj (Instagram - Julia Żugaj , Instagram)

W teledysku Julka Żugaj zaprezentowała choreografię, którą przed premierą tańczyła na TikToku. Można się spodziewać, że w mediach społecznościowych będzie jeszcze więcej dzieciaków nagrywających pląsy do piosenki influencerki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1