Czy Polacy powierzyliby politykom opiekę nad dzieckiem?

Polityk jako niania? Im Polacy nie powierzyliby dzieci

Źródło zdjęć: © East News
Konrad SiwikKonrad Siwik,01.09.2023 10:30

W sondażu przeprowadzonym przez United Surveys Polakom zadano pytanie, któremu politykowi mogliby powierzyć opiekę nad dzieckiem. Cztery nazwiska wyjątkowo nie przypadły nam do gustu.

Firma United Surveys przeprowadziła dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" sondaż, w którym zapytano Polaków, któremu politykowi mogliby powierzyć opiekę nad dzieckiem. Uczestnicy badania sami wskazywali nazwiska. "Żadnemu" było oczywiście najczęstszą odpowiedzią.

Pojawiło się natomiast kilka nazwisk, które zdaniem Polaków odnalazłyby się w roli opiekuna dla dziecka. Największym zaufaniem wśród respondentów cieszy się prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski (14,4 proc.). Na drugim miejscu znalazł się Donald Tusk (8,6 proc.), na trzecim Beata Szydło (7,9 proc.), a na czwartym Szymon Hołownia (6,3 proc.).

Zaraz za nimi na piątym i czwartym miejscy uplasowali się kolejno Jarosław Kaczyński (3,2 proc.) i Mateusz Morawiecki (3 proc.).

Im Polacy nie powierzyliby dzieci

A którzy politycy z pewnością nie nadawaliby się na nianię? Polacy z pewnością nie powierzyliby swoich pociech czterem politykom. Mariusz Błaszczak, Jacek Sasin, Zbigniew Ziobro i Krzysztof Bosak - to politycy, z którymi Polacy definitywnie nie chcieliby zostawić swoich pociech. Wszyscy ponownie osiągnęli w sondażu równe 0 proc.

Warto zauważyć, że sondaż został przeprowadzony na grupie 1000 osób, które w swoich odpowiedziach wskazały tylko jedną kobietę-polityk.

Źródło: rmf24.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Roki,zgłoś
Ja nie powierzybym dziecku żadnemu zwolennikowi Lewactwa czy LPG, a jestem ateistą. To gorsze niż cokolwiek wychować dziecko na złodzieja - socjalistę i patrzeć jak marnuje życie nad obroną drzewa najpierw za darmo w imię ideologii a pozniej za pieniądze podatników.
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Rodzic,zgłoś
Katolickie wartości moralne w natarciu! Szef katolików papież wybrany z wielką pompą i wielkim spektaklem teatralnym na szefa, katolickim duchem śfjentym, oznajmił całemu światu o wielkiej chwale Wielkiej Rusi, czyli w tym i rozbiorach Polski za carycy Katarzyny, ich podbojach, działaniach Stalina wielkiego rosjanina ...itd, po to, żeby Rosjanie nadal walczyli o chwałę tegoż. Mnie było już wcześniej wstyd należeć do religii z tak zdeprawowanymi duchownymi i takim morzem zła na sumieniu jego wyznawców dlatego wystąpiłem z tej religii na zawsze. Ale przyglądam się prawosławiu, islamowi, hinduizmowi, itp, itd i widzę, że degrengolada i czyste zło pod postacią i szyldem takich religii powinna być osądzona przez międzynarodowy Trybunał za wojny, sianie niena wiści, wykorzystywanie ludzi i podjudzanie. Nie rozumiem jakich jeszcze trzeba dowodów tym co nadal kurczowo trzymają się tych religii. Deprawacja umysłowa i moralna ich trzyma?
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się