Polak pokazał żonę z Japonii

Polak pokazał żonę z Japonii. Jej minę zrozumie 37 mln ludzi

Źródło zdjęć: © Emil Truszkowski / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2024 21:25

Youtuber i przewodnik turystyczny Emil Truszkowski opublikował w internecie zdjęcie swojej żony pochodzącej z Japonii. Komentarz opisujący fotografię w zabawny sposób oddaje polską mentalność. Wpis wywołał lawinę reakcji.

Emil Truszkowski jest Polakiem zamieszkałym w Japonii. Zyskał popularność dzięki filmom, w których opowiadał ciekawostki i obalał mity na temat Korei Północnej. Emilowi udało się nawet odwiedzić ten jeden z najbardziej odizolowanych krajów na świecie.

O Emilu było też głośno za sprawą pewnego viralowego nagrania. Mężczyzna prowadził transmisję na żywo, podczas której ptak ukradł mu kanapkę. Scena obiegła internet na świecie. Polak otrzymał od serwisu Twitch nagrodę "Best Unlucky Moment".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Polak poślubił kobietę z Japonii

Zamieszkały niedaleko Tokio Emil znalazł miłość w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jego wybranką serca jest Japonka o imieniu Aiko. Para wzięła ślub w obrządku japońskim. Małżeństwo prowadzi wspólnie podróżniczy kanał, na którym opowiada o kulturze czy relacjach polsko-japońskich. Na początku lipca przylecieli w odwiedziny do Polski.

Emil podczas wizyty w restauracji zrobił Aiko zdjęcie. Kobieta przybrała kamienny wyraz twarzy. Żeby zrozumieć sens tej pozy, trzeba przeczytać komentarz Emila: "Moja żona z Japonii już się nauczyła, jak się śmieją Polacy. Jakie jeszcze powinna nabyć umiejętności, żeby poczuć się jak Polka?"

trwa ładowanie posta...

"Narzekać na wszystko", "Zawsze pamiętać, żeby somsiad nie miał lepiej", "Zazdrości, zawiści i tego, że do 0,5 na dwóch się nie siada", "Wulgaryzmy już ogarnęła? Bo to podstawa". To tylko niektóre komentarze pod zdjęciem. Wpis zyskał ogromną popularność - w serwisie X ma ponad pół miliona wyświetleń.

Polacy to pesymiści?

Oczywiście fotografia jest utrzymana w humorystycznym tonie. Stereotypem jest to, że radość rzadko pojawia się na twarzach Polaków. Jak wynika z badania Ipsos przeprowadzonego pod koniec 2023 r., Polacy są jednymi z największych optymistów w Europie. Aż 70 proc. ankietowanych Polaków zapewniło, że 2024 r. będzie lepszy od poprzedniego. Tak wysokiego poziomu optymizmu nie wykazali m.in. Niemcy, Szwajcarzy, Szwedzi czy Portugalczycy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 38
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 272
  • emoji smutek - liczba głosów: 26
  • emoji złość - liczba głosów: 29
  • emoji kupka - liczba głosów: 178
nick,zgłoś
Nawet jak na japońskie standardy urody to hmm.. jakby to ująć: Halle Berry to ona nie jest..
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (3)
PO tylu spalonych powstaniach i nędzy zniszczeniach i cieniu kolejnej wojny fakt mamy najlepszy optymizm na świecie!
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
i tyle,zgłoś
Przecież ta informacja jest bez problemu dostępna. Każdy sobie może zajrzeć na jego stronę. Po co to jeszcze streszczać, o tym opowiadać etc.? W tej wp nie macie co robić? Ruszcie się może w teren, autorzyszcza za pinć złoty i zacznijcie pisać o poważnych sprawach, tak jak to wyglądało za peerelu. Tam nikt pierdułami się nie zajmował.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 152
Komentarze (152)
Powrót