Pan Artur z "1 z 10" jest reptilianinem? Sprawdzamy najdziwniejsze teorie
Pan Artur został bohaterem po fenomenalnym występie w teleturnieju "1 z 10". Internauci snują domysły na temat jego pochodzenia i dominacji genetycznej.
Pan Artur Baranowski z wykształcenia ekonomista zapisał się w historii Polski jako pierwsza osoba, która osiągnęła maksymalny wynik w teleturnieju "1 z 10". Program jest emitowany na antenie TVP od 29 lat.
Podobne
Pan Artur zdobył 803 punkty, przechodząc przez pierwsze dwa etapy z trzema nietkniętymi szansami, a następnie przyjmując na siebie wszystkie 40 pytań finałowych. Polska dosłownie oszalała na jego punkcie: ze względu na kultowość programu "1 z 10" prowadzonego przez Tadeusza Sznuka, ale oczywiście również z podziwu dla wybitnej wiedzy i świetnej pamięci zawodnika.
Wraz z występem Pana Artura internet w mgnieniu oka zalały okolicznościowe memy. Oprócz nich internauci snują przedziwne teorie spiskowe.
Pan Artur z "1 z10" - syn koleżanki twojej starej
"Syn koleżanki twojej starej" - to chyba najpopularniejszy opis Pana Artura. W kuluarach mówi się, że ten gigachad zna tajny przepis na kraboburgery i wie, gdzie ukrywa się Jacek Jaworek. Plotki głoszą, że jest 1000-letnim wampirem, który po prostu miał wieczność, żeby posiąść tę całą wiedzę i mądrość.
To jednak nie koniec rewelacji. Niektórzy internauci posunęli się znacznie dalej w swoich teoriach. Mocny Egregor z kanału mocnyegregor na TikToku twierdzi, że to jasne jak słońce, że Pan Artur ma w sobie geny wyższej rasy i dominuje nad ludźmi.
Według Mocnego Egregora Pan Artur nie jest zwykłym reptilianinem. Ma w sobie też DNA draco - smoka, co specjalista tłumaczy jako rasę królewską reptilian, obdarzoną specjalnymi zdolnościami - czytaniem w myślach, hipnozą itp.
To jest to DNA z górnej półki, czyli smoki, draco. Czyli ma draco i jeszcze ma domieszkę rasy, kiedyś też królowała ona w Indiach, tam są świątynie, ma też z rasy małpiej, bardzo potężnej.
Mocny Egregor zauważa, że Pan Artur charakteryzuje się niebywałą inteligencją - zupełnie jak draco. Tę szczególną rasę reptilian cechuje także siła i odwaga.
Na koniec Mocny Egregor uspokoił, że posiadanie gadziego DNA nie jest niczym strasznym i zwrócił się z mocnym apelem do przedstawicieli rasy draco.
Jeżeli mamy takie DNA, to wykorzystajmy to dla siebie, dla dobrych celów. Jeżeli mamy zdolności, jeżeli jesteście inteligentni, jeżeli coś tam potraficie zrobić, to wykorzystajcie to dobrze, dla dobra was, dla dobra ludzi, dla dobra ludzkości.
Dodał też, że rzeczowe dowody na reptiliańskie pochodzenie Pana Artura zdradzi w kolejnym filmie.
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos