Znaki zodiaku, które w czerwcu nie mają szczęścia w miłości

Oto 4 znaki zodiaku, które mają w czerwcu kłopoty w miłości

Źródło zdjęć: © Ines Bazdar / Getty Images
Dagmara Dąbek,
13.06.2024 09:30

Czerwiec to ciepły, przyjemny miesiąc, który dobrze nam się kojarzy. Jednak nie wszyscy mogą w równym stopniu cieszyć się z trwających dni. W tym miesiącu niektóre znaki zodiaku będą narażone na nieprzyjemne miłosne zawody. O kim mowa?

Czerwiec to miesiąc, który kojarzy się z wieloma pozytywnymi wydarzeniami. Uczniom, rodzicom i nauczycielom z zakończeniem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji. Miłośnikom koncertów ze startem sezonu letnich festiwali muzycznych. Poza tym niemal każdemu z początkiem kalendarzowego lata, które obfituje w wycieczki rowerowe, grillowanie, aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i oczywiście urlopy. Mówiąc krótko - czerwiec to bardzo przyjemny miesiąc.

Jednak nie wszystkim szósty miesiąc w roku przynosi same pozytywne emocje i doświadczenia. Zdaniem astrologów niektóre znaki zodiaku są narażone w czerwcu na poważne zawirowania w miłości. Mowa tu o takich kłopotach jak kryzysy w związku, mogące przyczynić się do rozpadu relacji partnerskich. Być może pojawią się łzy, frustracje, zawody, pretensje i żal. Na jakie znaki czekają największe emocje?

Które znaki zodiaku są najbardziej narażone na uczuciowe trudności?

Przez największe zawirowania przechodzą w czerwcu cztery znaki zodiaku: skorpion, waga, koziorożecbyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz też: “Istoty fantastyczne” udowadniają, że wyobraźnia nie ma ograniczeń

Skorpion

Skorpiony (23 października - 21 listopada) będą w czerwcu bardzo wrażliwe na swoim punkcie. Nie uda im się przyjąć ze spokojem uwag dotyczących swojej osoby - wszystko będzie u nich wywoływało gwałtowne reakcje. W konsekwencji spowoduje to wiele niepotrzebnych napięć między partnerami, a obie strony będą doprowadzone do ostateczności. Pojawi się chęć rozstania.

Jeśli przewrażliwiony na swoim punkcie skorpion podejmie kroki ku rozwiązaniu problemu, to nie wszystko stracone. Jeżeli jednak każda rozmowa będzie kończyła się kłótnią, a partnerami będą rządziły emocje, to większość skorpionów wakacje spędzi solo.

Zatem rada dla tego znaku zodiaku brzmi: jeśli nie chcesz się rozstawać z partnerem lub partnerką, to nie reaguj tak gwałtownie na najmniejsze słowa krytyki. A jeśli nie uda ci się opanować emocji? Cóż, wtedy w czerwcu poczujesz dużo swobody i wolności.

Waga

Wagi (23 września - 22 października) również nie przeżyją w czerwcu zbyt wielu miłosnych uniesień. Zdecydowana większość zodiakalnych wag w tym miesiącu doświadcza kryzysu w związku. Na szczęście jest to znak zodiaku charakteryzujący się nie tylko dużą wrażliwością emocjonalną, ale też opanowaniem i umiejętnością rozwiązywania problemów. Takie połączenie cech sprawi, że wagom łatwiej jest pokonać pojawiające się trudności.

W każdej relacji zdarzają się słabsze chwile i problemy, jednak dyplomatyczne, sprawiedliwe i niepoddające się wagi, zwycięsko wyjdą z niejednego kryzysu. Tym bardziej, że każdy zażegnany spór jest nowym, cennym doświadczeniem, które umacnia relacje.

Warto wspomnieć, że choć w miłości układa się raczej pod górkę, to zdecydowanie inaczej dzieje się w sferze zawodowej. W pracy wszystko się idzie wręcz doskonale, dzięki czemu pojawia się zadowolenie i satysfakcja.

Koziorożec

Koziorożce (23 grudnia - 20 stycznia) są skrupulatne, zdecydowane, cierpliwe i niezależne. Ich zaletą jest także to, że potrafią wytrwale dążyć do wyznaczonych celów, ale robią to w taktowny sposób. Bardzo duże znaczenie ma dla nich praca zawodowa, na której bardzo często skupiają się mocniej niż na życiu osobistym.

Koziorożce lubią spokój i cenią sobie równowagę. Z tego względu nie czują się dobrze wtedy, gdy inna osoba tworzy dwuznaczne sytuacje i wywołuje niepotrzebne zamieszanie. W czerwcu czeka je prawdziwe wyzwanie - muszą skoncentrować się na relacji z bliską osobą, zaangażować się mocniej i udowodnić, jak szczere i głębokie są ich uczucia. W przeciwnym razie mogą podzielić los innych singli.

Przed koziorożcem zatem czas podjęcia ważnych decyzji i walki o partnera. W większości przypadków będzie to wygrana walka - pomoże cierpliwość, konsekwentne działanie i świadome dążenie do wyznaczonego celu.

Byk

Byki (20 kwietnia - 22 maja) zupełnie przez przypadek odkryją pewne sekrety, które miały jeszcze przez dłuższy czas pozostawać tajemnicą. W tym przypadku zaskakujące, a wręcz czasami szokujące fakty, dotyczą ukochanej osoby, z którą byki są w bliskiej relacji. Niektóre odkrycia mogą być tak zdumiewające, że przyniosą myśli o rozstaniu.

Z pewnością, jak zawsze w takich chwilach, warto zachować zimną krew, nie działać pochopnie i pod wpływem emocji. Czasami coś, co wydaje się szokujące na pierwszy rzut oka, potem nabiera większego sensu lub wręcz zupełnie innego wymiaru. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i opanowanie.

Jednak mimo najlepszego podejścia, byki mogą poczuć się oszukane i trudno im ukrywać prawdziwe emocje. Poczucie zdrady sprawia, że muszą na nowo uporać się z własnymi myślami i uczuciami. Niektóre z nich po przemyśleniu całej sprawy mogą nie chcieć pozostawać w takiej relacji i podejmą decyzję o rozstaniu z dotychczasowym partnerem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0