Liza i Fagata często współpracują

Fagata pocałowała Lizę na scenie. Lizak wywołany do tablicy

Źródło zdjęć: © @llleasy_ Instagram
Marta Grzeszczuk,
20.02.2024 17:19

Fagata i Liza pocałowały się na klubowej scenie. Wiele osób komentujących związek influencerki z Lizakiem ma dla niego dobre rady.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Agata Fąk "Fagata" pocałowała na scenie Elizabeth Anorue "Lizę". Niezwłocznie pojawili się internetowi strażnicy moralności, którzy regularnie są zbulwersowani prowokacyjnym zachowaniem 23-letniej influencerki. Od jakiegoś czasu mają dodatkowy powód do "troski". Hojnie obdzielają nią partnera Fagaty - Piotra Lizakowskiego "Lizaka". Ten ostatni jest znany przede wszystkim z występów w roli zawodnika Clout MMA.

Fagata i Liza pocałowały się na scenie

trwa ładowanie posta...

Czy Lizak powinien mieć problem z tym, że Fagata pocałowała Lizę na scenie? Według niektórych komentatorów jak najbardziej. "Fagata całuje się z laską na imprezie i wraca do Lizaka" można przeczytać na portalu X. Jednak wiele osób twierdzi, że nic wielkiego się nie wydarzyło: "Pocałunek? Litości, ledwo buziak imieninowy...". Faktycznie całe "zajście" wyglądało dość niewinnie. Zwłaszcza w szerszym kontekście talentu Fagaty do wzbudzania kontrowersji.

Czy Lizak ma powody do zazdrości?

trwa ładowanie posta...

To nie pierwsza sytuacja, gdy w sieci pojawiają się komentarze oceniające to, jak Fagata powinna zachowywać się będąc w relacji z Lizakiem. Bardzo wiele osób ma również jednoznaczne opinie o tym, na co partner powinien, lub nie, jej "pozwalać".

Temat podgrzewa m.in. raper Josef Bratan, który niedawno wystąpił gościnnie w klipie Fagaty "Góra Dół". Bardzo niedwuznaczny, zarówno w warstwie tekstowej, jak i wizualnej, klip ma na YouTube już ponad milion wyświetleń. Oraz sporo silących się na ironię komentarzy w stylu: "Lizak zazdroszczę tak lojalnej i oddanej kobiety". Sam Bratan zdaje się próbuje wycisnąć z tej współpracy maksimum zasięgów. Wielokrotnie sugerował w mediach społecznościowych, że Lizak jest kukoldem, czyli osobą tolerującą niewierność partnerki.

Czy Lizak jest jakoś specjalnie przejęty tym, w jaki sposób jest komentowany jego związek? W niedawnym wywiadzie dla PapiTV na YouTube powiedział: "Jeśli mam być szczery, nikt nigdy w życiu tak o mnie nie dbał jak Agata. Naprawdę, ona się tak nie zachowuje jak w internecie, jak my się widzimy. Tyle mi okazuje emocji, uczuć, wszystko mam z nią, dba o mnie".

Fagata zbudowała karierę na kontrowersyjności swojego wizerunku. Lukratywną karierę, dodajmy. Niedawno pochwaliła się naprawdę imponującymi zarobkami na platformie z treściami dla dorosłych. Zapytana na Instagramie dlaczego założyła na niej konto, mimo że odradza to osobom z mniejszymi zasięgami, powiedziała: "Ja mam mega silną psyche i akurat nadaję się do robienia tego, co robię".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1