Disney+ i nowi Avengersi

Na Disney+ trafią nowi Avengersi. Nie tacy, jakich się spodziewacie

Źródło zdjęć: © Twitter - Marvel Studios / Canva, Twitter
Natalia Witulska,
20.09.2023 13:00

Już w piątek 27 października na platformę Disney+ trafią nowi Avengersi. Nie będą to jednak znane już całemu światu postaci. Tym razem otrzymamy krótkometrażowy film w świecie Lego.

Tęsknicie za ekscentryczną grupą superbohaterów, którzy ratują świat przed złem? Jeśli tak, to bez wątpienia ucieszycie się, że Avengersi wracają w nowej odsłonie. Już w październiku na platformie Disney+ będzie można obejrzeć ich przygody w wersji Lego.

"LEGO Marvel Avengers: Code Red" na Disney+

Jeśli ktoś nie wierzy, że Avengersi w świecie zbudowanym z klocków mogą być fenomenalni, niech na moment się zatrzyma. Przypomnijmy, że jednym z najlepszych Batmanów był właśnie ten stworzony z Lego. Produkcje z universum gwiezdnych wojen czy Indiany Jones'a również nie odstawały poziomem.

Wszystko więc wskazuje na to, że Marvel ma szansę odbudować swoje dobre imię, ponieważ trzeba niestety przyznać, że od kilku lat nie radzi sobie za dobrze. Owszem, powstaje dużo filmów i seriali, jednak nie zbierają dobrych recenzji, a fani czują się zawiedzeni. Istnieje więc szansa, że grupa superbohaterów z klocków sprawi, iż do MCU wrócą osoby, które nie śledzą nowych produkcji na bieżąco.

trwa ładowanie posta...

"LEGO Marvel Avengers: Code Red" swoją premierę będzie miał w piątek 27 października na platformie Disney+. O filmie na razie nie wiadomo zbyt wiele. Fani domyślają się, że będzie to krótkometrażowa produkcja. Też nie możecie się doczekać?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0