Leah Halton kim jest

Miliony wyświetleń. 23-letnia modelka nową królową internetu

Źródło zdjęć: © @looooooooch / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.04.2024 15:32

Ponad 740 mln wyświetleń. Tak nieprawdopodobne zasięgi wykręciło zaledwie kilkunastosekundowe nagranie autorstwa Leah Halton. Kim jest nowa gwiazda internetu?

Niektórzy pracują na rozpoznawalność w internecie przez długie lata. Przykładem są influencerzy pokroju Karola Wiśniewskiego "Friza" czy Remigiusza Wierzgonia "ReZiego". Inni zdobywają popularność nagle z trudnych do wyjaśnienia powodów. W tę kategorię wręcz idealnie wpisuje się Leah Halton.

Leah jest modelką i influencerką pochodzącą z Melbourne w Australii. Przez kilka lat publikowała treści dotyczące mody i urody. Na koncie ma współprace z takimi markami jak Princess Polly Boutique, Fashion Nova, Juice Couture czy White Fox. 23-letnia kobieta raczej nie była szeroko znana do czasu, gdy w lutym 2024 r. wypuściła na TikToka klip zatytułowany "Lato".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Kim jest Leah Hamilton?

Leah Halton zhakowała algorytm TikToka. Trudno inaczej wytłumaczyć fenomen zaledwie 12-sekundowego nagrania, które w niecałe dwa miesiące po publikacji ma ponad 740 mln wyświetleń. Influencerka nie robi nic wyjątkowego poza tym, że porusza ustami do słów piosenki YG Marleya "Praise Jay In the Moonlight". Tylko tyle i aż tyle wystarczyło, by media i internauci okrzyknęli ją nową królową internetu.

trwa ładowanie posta...

Leah Hamilton bliska pobicia rekordu

Internauci oglądają, komentują, parodiują film 23-latki. Wszystko to przekłada się na gigantyczny wzrost popularności modelki. Leah ma szansę pobić rekord TikToka na najbardziej lajkowany film w serwisie. Film Australijki ma prawie 50 mln polubień, podczas gdy klip influencerki Belli Poarch ma 65 mln lajków. Historyczna granica jest na wyciągnięcie ręki.

Internauci porównują Leah do amerykańskiej piosenkarki Madison Beer. Obie kobiety są podobnej urody. W komentarzach pod klipami influencerki z Australii nieraz pada pytanie, czy jest młodszą siostrą koleżanki z USA.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 19
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 181
Mój nick,zgłoś
ok
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Przeczytaj i ...,zgłoś
Ten cały wszechobecny pęd do doskonałego wyglądu i tani erotyzm z pewnością nie jest nieszkodliwą rozrywką. Działa bowiem, moim zdaniem, destrukcyjnie i deprawująco: „Nie miłujcie świata ani tego, co jest na świecie, bo kto miłuje świat, w tym nie ma miłości Ojca. Wszystko bowiem, co jest w świecie — pożądliwość ciała, pożądliwość oczu, wynoszenie się z powodu rzeczy doczesnych — pochodzi nie od Ojca, lecz od tego świata. Tymczasem świat przemija razem ze swymi pożądliwościami; ten zaś, kto wypełnia wolę Bożą, ostoi się na wieczność.” 1 J 2,15-17 Wybór należy do Ciebie.
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Normalna dziewczyna z dużymi warami czym wy się głupcy tak nakręcacie bez przesady
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 32