"Masz czas do środy 26 czerwca". Komik grozi Harry'emu Stylesowi

"Masz czas do środy 26 czerwca". Komik grozi Harry'emu Stylesowi

Źródło zdjęć: © Instagram, materiały prasowe
Maja Kozłowska,
25.06.2024 15:15

Komik Joe Lycett idzie na noże z Harrym Stylesem. Mężczyzna z pełną powagą obwieścił, że zamierza wkroczyć na drogę sądową, ponieważ piosenkarz nie wypłacił mu należności za zakupiony obraz.

Brytyjski komik Joe Lycett jest nie tylko charyzmatycznym mówcą, ale również bardzo uzdolnionym artystą. Mężczyzna namalował własną wersję portretu Harry'ego Stylesa w czerwono-żółtym kardiganie i perłowym naszyjniku autorstwa Davida Hockneya (który w 2023 r. został wystawiony w National Portrait Gallery w Londynie) i ów obraz stał się przyczyną sporu.

Komik wyjaśnił, że kiedy pokazał swoje dzieło w mediach społecznościowych, skontaktował się z nim sam Harry Styles, ponieważ zechciał je nabyć. W wersji Joego Lycetta, głowa artysty została zamieniona na jajko.

Chce pozwać Harry'ego Stylesa. Artysta ma u niego "potężny dług"
Chce pozwać Harry'ego Stylesa. Artysta ma u niego "potężny dług" (Instagram, Joe Lycett)

"To niezwykle ważne, bym kupił od ciebie ten portret. Jeśli kiedykolwiek rozważysz rozstanie się z tym arcydziełem, natychmiast chciałbym je mieć powiesić je w moim domu. Mam nadzieję, że wszystko w porządku. H." - napisał muzyk w prywatnej wiadomości do brytyjskiego komika. Transakcja doszła do skutku, jednak Joe Lycett jest niezadowolony z jej przebiegu i... grozi Harry'emu pozwem.

Harry Styles wisi komikowi batona

Artyści trochę się targowali zanim doszli do porozumienia, co do zapłaty. Joe Lycett uznał, że adekwatną ceną za portret Harry'ego Stylesa jest osiem funtów. Wokalista nie podzielał tego zdania i próbował stargować cenę do sześć. Ostatecznie stanęło na "rozsądnej cenie": sześć funtów i batonik Kit Kat Chunky Peanut Butter. Komik wysłał obraz na adres podany przez Harry'ego Stylesa oraz dołączył do niego podpisany certyfikat autentyczności.

"Umieściłem tam fakturę z przypomnieniem o płatności i wreszcie, po wielu szturchnięciach, coś do mnie dotarło" - obwieścił komik na TikToku. Harry wysłał mu kartkę z podziękowaniami oraz sześć funtów. Po batoniku, na który się umówili, nie było najmniejszego śladu.

trwa ładowanie posta...

Pozew dla Harry'ego Stylesa. Sprawa rozegra się w sądzie?

Z racji tego, że w paczce od wokalisty brakowało batona, komik rozgniewał się nie na żarty. - Dziś rano spotkałem się z lokalnym prawnikiem z Birmingham, Chase Morganem - zwykle zajmuje się kradzieżami sklepowymi, który powiedział mi, że mam podstawy do wytoczenia sprawy o coś, co nazywa się konkretnym wykonaniem - powiedział Joe Lycett. Dodał, że zamierza prawnie poinstruować Harry'ego, aby ten wykonał czynność polegającą na daniu mu Kit Kata Chunky Peanut Butter.

Piosenkarz ma czas do środy 26 czerwca, aby podjąć decyzję - albo rozwiążą to pokojowo, albo sprawa o batona przeniesie się na drogę sądową. - Twój ruch, Harry - mówi złowrogo komik.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0