Krzysztof Ibisz przyznał, że jest największym Żugajkiem

Krzysztof Ibisz przyznał: "Jestem największym Żugajkiem!"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,02.06.2024 15:30

Podczas obchodów Dnia Dziecka w Skierniewicach Krzysztof Ibisz zaskoczył wszystkich, przyznając w nagranym tiktoku, że jest "największym Żugajkiem". Spotkanie z Julią Żugaj, popularną polską influencerką, zaowocowało nie tylko wspólnym prowadzeniem imprezy, ale także sesją zdjęciową, która nawiązywała do charakterystycznych póz z obozów żugajkowych.

Fundacja Polsat, znana z organizacji wielu imprez charytatywnych, po raz kolejny zawitała do Skierniewic z okazji obchodów Dnia Dziecka. Wydarzenie, które miało miejsce w amfiteatrze w parku, zgromadziło liczne grono mieszkańców i przyciągnęło wiele znanych postaci ze świata show-biznesu. Na scenie wystąpili m.in. Blanka, Sara James oraz Stefano Terrazzino, który z charakterystycznym włoskim temperamentem otworzył całą imprezę.

Jedną z największych atrakcji dla młodzieży była obecność Julii Żugaj, popularnej influencerki i wokalistki. Julia odgrywała podwójną rolę - nie tylko zaśpiewała, ale również współprowadziła koncert u boku doświadczonych prezenterów, Pauliny Sykut-JeżynyKrzysztofa Ibisza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Krzysztof Ibisz - Największy i Najmłodszy Żugajek

Przy okazji wydarzenia Krzysztof Ibisz zaskoczył wszystkich, kiedy w jednym z nagranych tiktoków przyznał, że jest "największym Żugajkiem". W przeciwieństwie do Roberta Lewandowskiego, który nie chciał przyznać, że jest fanem influencerki, dziennikarz nawet nie został o to zapytany. Po prostu wyznał:

Cześć Julka, jestem Twoim największym Żugajkiem!

Prezenter i Julia Żugaj wykonali również wspólną sesję zdjęciową, na której pozowali w charakterystyczny sposób, nawiązujący do zdjęć, które Julia zwykle robi ze swoimi fanami na obozach żugajkowych.

trwa ładowanie posta...

Biorąc pod uwagę, że Ibisz starzeje się jak Benjamin Button, nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, iż oficjalnie jest nie tylko największym, ale i najmłodszym Żugajkiem.

trwa ładowanie posta...

Warto przypomnieć, że to już druga wizyta Fundacji Polsat w Skierniewicach. Dwa lata temu, po zakończeniu remontu oddziału pediatrycznego miejscowego szpitala, który został odnowiony dzięki wsparciu fundacji, na Rynku zorganizowano wielki koncert. Tamto wydarzenie również cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy mieli okazję zobaczyć wiele gwiazd na żywo.

trwa ładowanie posta...

Tegoroczny koncert, mimo mniejszej sceny w amfiteatrze, dostarczył równie gorących emocji. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Julia Żugaj doskonale prowadzili całą imprezę, wprowadzając zgromadzoną publiczność w radosny i świąteczny nastrój.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Lekasz,zgłoś
Ach te sztuczne usmiechy…
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
taak,zgłoś
gdzie mój kom
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Fakt taki że,zgłoś
Świat spada na psy influoncerki tik tok ludzie gdzie ja żyję ???
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 4