x

"Koszmarna lalka" z Polski podbija TikToka. Ma tylko 17 lat

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
25.03.2024 15:15

"Koszmarna lalka", czyli Nigtmare Doll, to nick niebinarnej Kori Avery. Nastolatko poddało się licznym modyfikacjom ciała.

Tatuaże i piercing w dzisiejszych czasach mało kogo szokują. Babcie, dziadkowie czy osoby o dość tradycyjnych poglądach wciąż mogą nie patrzyć przychylnie na dziary, nawet jeśli są małe, kolorowe i przypominają naklejki, ale poza tym - jest dobrze. Ludzie nie wytykają palcami kogoś, kto ma zrobiony rękaw, piercing na twarzy nie jest przeszkodą w znalezieniu pracy.

Co innego z modyfikacjami ciała. To już jest gruby kaliber, który wciąż budzi skrajne emocje w społeczeństwie. Kolce na twarzy, wytatuowane gałki oczne, tatuaże pokrywające prawie 100 proc. powierzchni ciała, rogi, rozdwojone języki - w wygląd można ingerować w naprawdę różny sposób, a to zaledwie wycinek z oferty specjalistów.

O swoim doświadczeniu z modyfikacjami ciała opowiedział nam 24-letni Juliusz, który jest m.in. dumnym posiadaczem "metalowego irokeza" i piercingu w miejscach intymnych. Jego historia nie jest jednak jedyną. O swoich unikalnych doświadczeniach na TikToku opowiada również nastoletnie Kori Avery pochodzące z Polski, w internecie posługujące się nickiem "Koszmarna lalka" - Nightmare Doll.

"Koszmarna lalka" z Polski. Ma tylko 17 lat
"Koszmarna lalka" z Polski. Ma tylko 17 lat (Instagram)

Koszmarna lalka zadziwia piercingiem. Nie wyjmuje go nawet na noc

17-letnie Kori Avery pokazuje na TikToku swoje modyfikacje ciała. Posiada przede wszystkim piercing. Ma kilkanaście kolczyków na twarzy: przekłute brwi, nasadę nosa, wiele przekłuć ust oraz gigantyczne septum, czyli koczyk przechodzący przez przegrodę nosa.

Mówi, że nie wyjmuje swoich kolczyków, ponieważ dziurki bardzo szybko zarastają. Dodaje, że nie obawia się, że będzie czegoś żałować.

Te wszystkie dziurki zarosną, nic po nich nie zostanie [...]. Wy, ludzie zachowujecie się, jakby to był jakiś tatuaż. To nie jest tatuaż, to jest kolczyk, go można wyjąć, to nie jest na stałe

- wyjaśnił Kori Avery.

Jednocześnie zaspokaja ciekawość widzów, tłumacząc im, że gigantyczne septum nie sprawia jenu trudności z oddychaniem, a co więcej, raczej nie powinno utrudniać całowania. Można się całować: "I to bez uszczerbku drugiej osoby xd" - skomentowała Koszmarna lalka.

trwa ładowanie posta...

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 318
  • emoji smutek - liczba głosów: 78
  • emoji złość - liczba głosów: 178
  • emoji kupka - liczba głosów: 1636
Ulka,zgłoś
miesiąc w wojsku dobrze by zrobił tym cudakom
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Adam56,zgłoś
Dramatycznie niska samoocena.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
marek,zgłoś
nastolatko
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 953
Komentarze (953)
Powrót