Kolejna dziewczyna uciekła od Daniela Magicala

Kolejna panna uciekła od Daniela Magicala. "No jest obleśny"

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.11.2023 14:00

Jedna z dziewczyn, która ostatnio zbiła sztamę z Nikitą, twierdzi, że również uciekła od Daniela Magicala. Zuzia - bo tak ma na imię kolejna była patostreamera - zdradziła co nieco na jego temat.

Nikola Biela "Nikita" robi zawrotną karierę od czasu ucieczki od Daniela Magicala. Przeszła glow up za sto koła, nagrała o tym piosenkę z teledyskiem, dwukrotnie walczyła na Clout MMAzostała narzeczoną. Trudno się dziwić, że kolejna dziewczyna, którą coś łączyło ze Zwierzyńskim, również twierdzi, że od niego uciekła. W końcu, wnioskując po Nikicie, jest to jakiś plan na zdobycie "sławy".

"Nie zerwaliśmy, po prostu uciekłam stamtąd"

Niedawno w mediach społecznościowych Nikity pojawiły się filmiki z udziałem dwóch kolejnych byłych Daniela Magicala. Jedną z nich jest Zuzia Ziółkiewicz.

trwa ładowanie posta...

Dziewczyna odpowiedziała na livie na kilka pytań dotyczących jej relacji z patostreamerem. Pierwsze z nich dotyczyło końca ich związku.

- Nie zerwaliśmy, po prostu uciekłam stamtąd i tyle, ale on mnie chyba nadal uwielbia - twierdzi Zuzia, dodając, że ucieczka miała miejsce w zeszłym tygodniu, najpewniej w środę.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Choć jej związek z Magicalem nie trwał długo, zdążyła już wyrobić sobie opinię na jego temat. - No jest obleśny i jak stamtąd uciekłam to [gest mdłości - przyp. red.] - wyjaśnia. - A jak go poznała? - No po prostu napisałam do niego raz naj*bana - wspomina dziewczyna.

Zuzia zdradziła również, jaki Daniel jest w związku. - On nie dopuści do siebie myśli, że to on jest ch*jowy w jakichś relacjach albo on coś zrobił źle, tylko zawsze jest wina na kogoś innego i to tak u niego zawsze wygląda - wyjaśnia kolejna była Magicala.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 16
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 5