Nikita wydała teledysk do utworu "Glow Up"

Nikita wypuściła teledysk do "Glow Up". Widzowie są zachwyceni

Źródło zdjęć: © YouTube
Redakcja Vibez,
15.09.2023 17:06

Nikita wzorem Fagaty, Wersow czy Patrycji Mołczanow na pewnym etapie swojej kariery wydała piosenkę. Utwór "Glow Up" doczekał się teledysku.

Nikita wybiła się jako dziewczyna Daniela Magicala, patostremera z Urzędniczej 2 w Toruniu. Po tym, jak zyskała rozgłos, prędko pogoniła byłego chłopaka i zakręciła się wokół Amadeusza Ferrariego i jego ekipy. Władca Piekieł został jej protektorem i zapewniał widzów, że pod jego opieką Nikita przejdzie prawdziwą metamorfozę. I faktycznie - influencerka zmieniła włosy, niedawno zrobiła usta... ciekawe, co będzie następne.

Jednym z najważniejszych kroków w karierze gwiazdy internetu jest oczywiście wydanie piosenki. Nikita zadebiutowała utworem "Glow Up", który w rankingu "hitów" nagranych przez influencerów uplasowałby się pewnie w ścisłej czołówce. Teraz do piosenki ukazał się teledysk.

Nikita wydała klip do utworu "Glow Up". W komentarzach same zachwyty

Numer "Glow Up" wypada przyzwoicie - oczywiście, jeśli oceniamy go w kategorii: uszy krwawią czy nie krwawią. Piosenka Nikity całkowicie szczerze jest po prostu ok. Brzmi wręcz radiowo i spokojnie mogłaby polecieć w mainstreamowej rozgłośni.

Klip fituje do numeru. Są dziewczyny, jest impreza, Nikita w centrum uwagi i choreografia taneczna. Ponownie: wygląda to na solidną robotę. Nie ma wstydu, a mógłby być gruz.

Ciekawe, czy Nikita zdecyduje się na wydanie EP-ki.

NIKITA - GLOW UP (Official Video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4