Justin Bieber wydał nową płytę. To koniec kryzysu pomiędzy nim a Hailey Bieber
Hejterzy nie wierzyli, że kiedyś to nastąpi, ale Justin Bieber po raz kolejny udowodnił, że gorszy czas nie trwa wiecznie. Piosenkarz właśnie opublikował nowy album. Dodatkowo relacja z jego żoną wygląda na o wiele silniejszą, niż ostatnio. Czy Hailey jest dumna z męża?
Justin Bieber to kanadyjski piosenkarz, który w bardzo młodym wieku zdobył światową sławę. Jego kariera zaczęła się od filmików na YouTube, które zauważył menedżer Scooter Braun. Niedługo potem Bieber stał się popowym idolem nastolatek, a jego hity, takie jak "Baby" czy "Sorry", wbiły się na stałe do popkultury. Choć przeszedł przez burzliwe okresy w swoim życiu, nadal jest jednym z najpopularniejszych artystów w branży.
Podobne
- Hailey Bieber martwi się o męża. Internauci mają masę teorii
- Justin Bieber zaśpiewał z SZA'ą. "Okazał więcej uczuć przyjaciółce niż żonie"
- Justin Bieber był zmuszony sprzedać prawa do swojej muzyki? Gwiazda jest spłukana
- Hailey Bieber szczerze na Instagramie. "Przeżyłam najtrudniejsze chwile"
- Justin Bieber zagrał tajny koncert. Przyjść mogli tylko wybrani
Justin Bieber wydał nową płytę
Niedowiarki przecierają oczy ze zdziwienia, ponieważ w nocy z 10 na 11 lipca na wszystkich platformach streamingowych pojawił się nowy album Justina Biebera. Płyta nosi nazwę "SWAG" i składa się z 21 utworów, trwających łącznie 54 minuty. Na krążku pojawiło się również kilka collabów np. z Sexy Red, Druskim, Dijonem czy Gunną. Fani piosenkarza są wniebowzięci, że ten w końcu wypuścił nowości.
To koniec zgrzytów pomiędzy piosenkarzem a Hailey Bieber?
Ostatni czas był dość trudny dla Hailey i Justina Bieber. Para była pod ciągłą obserwacją mediów, paparazzi, internautów, a nawet niektórych fanów, którzy już dawno postawili krzyżyk na ich związku. W sieci krążyła masa plotek o rzekomym rozstaniu piosenkarza i modelki. Wiele spekulacji rozwiały ich wspólne wakacje - wybrali się na Majorkę, aby odpocząć i pobyć blisko. W social mediach pojawiła się masa zdjęć z ich wyjazdu, na których wyglądali na szczęśliwych.
Dodatkowo Hailey opublikowała na Instagramie informację o nowym albumie męża i podpisała go słowami: "Is it finally clocking to you f*cking losers?", co oznacza "Czy w końcu to do was dotarło, przegrywy?".
Popularne
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Kacper Błoński robi tatuaże na Łódź Summer Festival. Czy to bezpieczne dziarać się w takich warunkach?
- Labubu opanowało social media? Te dane szokują
- Twoje rozmowy z ChatemGPT mogą trafić do sądu? Nie obowiązuje go tajemnica lekarska
- Klaudia Sadownik potwierdziła wieści o rozstaniu. Pojechała na wakacje z Natsu?