Pracownica stacji benzynowej szereguje klientów według sosu

Jakim sosem do hot doga jesteś? Odpowiedź zmieni twoje życie

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Weronika Paliczka,
08.05.2024 13:45

Stacje benzynowe prześcigają się w konkursie na wprowadzenie najciekawszych potraw serwowanych klientom. Obecnie nikogo nie dziwi pizza czy burger w opakowaniu z logotypem danej stacji paliw. Klasykiem od zawsze pozostają hot dogi. Pracownica stacji benzynowej zdradza, co wybrany sos mówi o kliencie.

Współcześnie stacje benzynowe przypominają bardziej sklepy wielobranżowe połączone z restauracjami. Czasy, w których asortyment stacji ograniczał się do paliwa i batoników przy kasie minęły bezpowrotnie, a wraz z nimi nerwowe poszukiwania restauracji na trasie, żeby zjeść cokolwiek, co nie jest wafelkiem. Choć wiele się zmienia, jedno od lat jest stałe - najpopularniejszymi potrawami sprzedawanymi na stacjach benzynowych są hot dogi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Hot dogowy zawrót głowy

Początkowo wybór hot dogów na stacjach benzynowych ograniczał się do parówki, bułki i kilku sosów. Obecnie wybór jest znacznie szerszy: kilka rodzajów kiełbas lub parówek, w tym wegetariańskie opcje; bułki pszenne oraz pełnoziarniste, a także kilkanaście sosów, które zmieniają się w zależności od sezonu.

Choć hot dogowy asortyment jest znacznie szerszy, niż jeszcze kilka lat temu, wielu fanów parówki w bułce ma swoje stałe zamówienie, którego nigdy nie zmienia. Niektórzy argumentują to faktem, iż nowe smaki wymyślane przez pracowników stacji mogą nie sprostać wymaganiom ich kubków smakowych. Wypracowane metodą prób i błędów połączenie zawsze smakuje tak samo, dzięki czemu można uniknąć rozczarowania.

Pracownica stacji benzynowej kategoryzuje klientów

Tiktokerka Karina Łyźwińska w 2023 r. zasłynęła tym, że złamała szczękę w wypadku na hulajnodze elektrycznej. Influencerka dzieliła się przebiegiem procesu rekonwalestencji oraz opisywała kolejne operacje, którym była poddawana w celu pełnego powrotu do zdrowia. Obecnie dziewczyna doszła do siebie w stopniu, który pozwala jej na podjęcie pracy. Karina pracuje na stacji benzynowej, co pozwoliło jej poznać i uszeregować typy klientów na podstawie sosów, które wybierają do hot dogów.

Karina swój film zaczyna od osób, które wybierają sos tysiąca wysp lub czosnkowy. Jej zdaniem są to ludzie "normalni, fajni, ale w stronę pozytywnych". Klienci, którzy decydują się na sos amerykański są lubiani przez Karinę, ponieważ ona sama również go wybiera, jednak ma ona z nimi love-hate relationship, ponieważ sos ten się leje i sprzedawczyni zawsze się nim brudzi. Influencerka nie rozumie osób, które preferują ketchup, ale "chciałaby trochę być tak, jak oni". Karina dodaje: - Bardzo się od siebie różnimy, ale trochę cię podziwiam i ci zazdroszczę.

Ktoś, kto wybiera musztardę lub musztardę z ketchupem jest "samcem alfa lub ojcem rodziny". Klienci preferujący sos chrzanowy powinny złożyć CV do CBŚ, a służby pozytywnie rozpatrzą ich prośbę. Jeśli ktoś prosi o sos belgijski, nazywając go duńskim i tak otrzymuje sos belgijski, ponieważ Belgia jest najbliżej Danii. Karina dodaje też, że nie ma o takich osobach zdania, ale "raczej są dziwne". Wybrykami natury są klienci, którzy decydują się na sosy w stylu barbecue i śliwka.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0