Check out english version
Genzie
Mortalcio w nowej piosence "Wiatr". Nawiązał do rozstania z Kartonii?
Hi Hania o naśmiewaniu się z biustów nastolatek

Hi Hania o naśmiewaniu się z biustu. Influencerka apeluje do nastolatek

Źródło zdjęć: © Hi Hania, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,24.05.2023 12:06

Hi Hania, czyli jedna z najpopularniejszych członkiń Genzie, zorganizowała pierwsze Q&A na kanale. Odpowiedziała na 50 pytań i przyznała, że w szkole wyśmiewano się z jej biustu. Jakie ma rady dla nastolatek?

Hania Puchalska, znana jako Hi Hania, jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych członkiń Genzie. Influencerka na YouTube prowadzi talk show "Hi Talk", do którego tym razem postanowiła zaprosić samą siebie.

To oczywiście drobny żart ze strony Hi Hani - członkini Genzie po prostu po raz pierwszy zorganizowała na kanale Q&A. Opowiedziała o kontakcie z rodzicami, programie "Twoje 5 Minut!" Friza i odejściu z Genzie. Poruszyła też problem naśmiewania się z nastolatek i kobiet ze względu na ich biust.

Hi Hania o wyśmiewaniu się z biustów dziewczyn

W kwietniu Hi Hania udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o reinkarnacji, atakach paniki i dzieciństwie. Dowiedzieliśmy się, że influencerka była w szkole prześladowana. Ze względów zdrowotnych musiała nosić gorset, z czego w bardzo okrutny sposób żartowali sobie jej rówieśnicy.

To jednak niejedyny problem, z jakim influencerka mierzyła się w tym czasie. W Q&A Hi Hania została zapytana o to, czy ktoś wyśmiewał się z niej ze względu na jej biust. Członkini Genzie przyznała, że była w szkole wyzywana od "desek". Zaapelowała do dziewczyn, by zgłaszały takie sytuacje i nie pozwalały się gnębić.

- Tak, byłam przezywana z powodu biustu. Ja w ogóle bardzo późno zaczęłam dojrzewać i gdzieś tam nie miałam krągłych kształtów przez długi czas. A nawet jak już miałam biust, to i tak byłam wyzywana od "desek". Więc słuchajcie, nieważne, czy będziecie miały małe cycki, czy duże cycki i tak prawdopodobnie będą się z was śmiali. Ja się nie spotkałam z osobą, która powiedziałaby, że nigdy nie była przezywana z tego powodu - przyznaje Hi Hania.

- Dziewczyny, jeżeli wy macie takie sytuacje w szkole, że gdzieś tam jest wam przykro, to uwierzcie, że będziecie przez to silniejsze. Ale nie rzucajcie tego na wiatr, jeżeli macie możliwość zgłoszenia tego, zróbcie to. Nie pozwólcie się gnębić, to jest najgorsze, co ja akurat zrobiłam i pozwoliłam na to i nikomu o tym nie powiedziałam i uważam, że to był duży błąd - dodaje influencerka.

CZY CZUJĘ SIĘ ODTRĄCONA PRZEZ DZIEWCZYNY Z GENZIE?

Hi Hania o Genzie i "Twoje 5 Minut!"

W Q&A Hi Hania dużo mówi też o Genzie. Przyznała, że nigdy nie myślała o odejściu z Genzie, choć odczuwała presję, by zachowywać się jak liderka. Przepracowała jednak ten temat ze swoją psycholożką i stara się pamiętać o tym, że są grupą. Pojawiły się też bardziej szczegółowe pytania dotyczące jej relacji z Julitą i poczucia, że jest "tą trzecią".

- Zupełnie nie. Myślę, że Wika i Fausti są w takiej relacji teraz, że są blisko ze względu na sytuację, w której się znajdują. Wiecie, zerwania nie są proste do przeżycia. Ja mam swoją besti na miejscu, czyli Bartka. Więc totalnie nie czuję się źle z tym, że mają teraz bliższą relację - tłumaczy Hi Hania.

Influencerka przyznała też, z kim najbardziej polubiła się po finale "Twoje 5 Minut!" - teraz najlepiej dogaduje się z Polą i Olkiem. Poza tym opowiedziała o swoim związku, tatuażach i zdradziła, ile chce mieć dzieci. W sumie Hi Hania odpowiedziała na 50 pytań, więc jeśli chcecie wiedzieć o niej więcej, to zerknijcie na jej kanał.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 20
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Pokonał dystans maratonu bez przygotowań. Czy to bezpieczne?