Hasła znikną spod nakrętek? Tymbark odpowiada
"Pewna era dobiegła końca" - pisali internauci na wieść o wycofaniu kultowych hasełek spod nakrętek Tymbarka. Marka zdecydowała ustosunkować się do plotek. Czy rzeczywiście korki i kapsle przestaną nas zachęcać, by "chwytać dzień"?
W ostatnich dniach siecią wstrząsnęła informacja o tym, że Tymbark wycofuje słynne hasełka spod nakrętek. Jak wynika z wpisu Drejka, taki ruch spowodowany miał być nowymi przepisami związanymi z ekologią.
Podobne
- Afera brokułowa na TikToku. Internauci podzieleni
- Przepchnął aktywistów ciężarówką. Usłyszał, co go czeka
- Eksplodujące muchy. "The Last of Us" na naszych szybach
- Icon of the Seas wyruszył w dziewiczy rejs. Ikona mórz, ale nie ekologii?
- Konsumpcjonizm poza skalą. Tym razem nie chodzi o torebkę za miliony
"Każda plastikowa nakrętka w każdym możliwym napoju butelkowym będzie na tak zwany zawias" - pisał w mediach społecznościowych Drejk.
Rzeczywiście zgodnie z unijnymi wymogami od połowy 2024 r. wszystkie nakrętki plastikowe w całej UE powinny być fabrycznie przytwierdzone do opakowania od napoju - butelki czy kartonu. Niektórzy producenci - jak Coca-Cola - już teraz zdecydowali się na taki ruch.
Czy unijna dyrektywa faktycznie spowodowała, że poprawiające nasz dzień hasełka znikną spod nakrętek Tymbarka? Nic bardziej mylnego. Marka, w odpowiedzi na zapytania internautów, zdementowała te doniesienia.
Tymbark dementuje plotki o wycofaniu haseł spod nakrętek
"Uprzejmie informujemy, że informacja ta jest nieprawdziwa" - czytamy w wiadomości od Tymbarka, szerowanej przez The Poland News.
"Wiemy, jak bardzo wszyscy kochają nasze hasełka pod kapslami i nakrętkami, dlatego nigdy z nich nie zrezygnujemy" - wyjaśnił Tymbark.
Oczywiście producent z czasem będzie musiał dostosować się do unijnych wymagań co do nierozerwalnej więzi między nakrętką a butelką. Jednak kultowe hasełka pozostaną z nami już na zawsze.
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos