Halloweenowa kolekcja Tymbarka. Jakie smaki?
Tymbark wypuścił halloweenowe warianty napoi. Soki są już dostępne w sklepach. Jakie smaki mają sezonowe Tymbarki?
Halloween zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji firmy wypuszczają sezonowe kolekcje. Sklepowe półki pękają w szwach od dekoracji, kostiumów czy słodyczy inspirowane upiornym świętem. Serię halloweenowych produkty wydał również Tymbark. Popularna marka specjalizująca się w wyrobie napojów zaprezentowała nowe smaki soków. Jakie wariacje smakowe przygotowała firma?
Smaki Tymbarków na Halloween
W sklepach pojawiły się już halloweenowe Tymbarki. Napoje wyszły w dwóch wariantach - fioletowy i pomarańczowy. Na pierwszy rzut oka nie wiadomo, jaki smak mają soki. Na froncie etykiety fioletowego Tymbarka widnieje napis "sooo spicy...". Można wywnioskować, że napój będzie pikantny. Gdy spojrzymy na tylną część etykiety, dowiemy się, że sok jest o smaku smoczego owocu i imbiru. Z kolei z przodu etykiety pomarańczowego Tymbarka znajduje się napis "sooo ginger...", co sugeruje rozgrzewający smak imbiru, a dokładniej imbiru i mango.
Kanał o nazwie "Taki Temat" podjął się recenzji halloweenowych Tymbarków. Twórcy filmu bardziej przypadł do gustu pomarańczowy wariant napoju o smaku imbir-mango. Tiktoker w materiale zdradza, że nowe Tymbarki można dostać w Żabce w cenie 2,40 zł.
Źródło: Taki Temat
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Julia Żugaj ma nowego chłopaka? "Jest dla mnie teraz ogromnym wsparciem"