Fusialka pochwaliła się zarobkami

Fusialka ujawniła roczne zarobki z YouTube. Suma powala

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
23.01.2024 14:00

Fusialka, czyli Kasia Bożek, to członkini Ekipy Friza, influencerka i youtuberka. Zdecydowała się powiedzieć swoim widzom, ile pieniędzy zarobiła na prowadzeniu kanału na YouTube.

Fusialka jest popularną yotuberką, która zdobyła rozgłos dzięki Ekipie Friza. Zanim dołączyła do grona influencerów, pracowała w internetowym sklepie z merchem EKIPATONOSI w dziale obsługi klienta. Kiedy zaczęła pojawiać się w filmach Friza, szybko zdobyła popularność, założyła własny kanał i zaczęła pracować nad własną marką.

Po rozpadzie oryginalnej Ekipy jest jedną z osób, które dalej prężnie (i z sukcesami) działa w internecie. Prywatnie jest partnerką Łukasza Wojtycy, czyli Wujka Łukiego. W czerwcu w sieci krążyły plotki o tym, że para zerwała, jednak pogłoski ostatecznie zostały zdementowane.

Ile zarabia Fusialka? Influencerka pochwaliła się zyskami z YouTube

Rozmowy o pieniądzach wciąż są w Polsce tematem tabu, chociaż zdarzają się wyjątki od reguły. Bywa, że influencerzy zdradzają, ile zarabiają - chwalą się wpływami za współprace, streamy czy konkretne projekty.

Największy z największych, czyli MrBeast, za jeden film opublikowany na X jest w stanie zgarnąć nawet kilkaset tys. dolarów. W Polsce liczby są odpowiednio mniejsze, ale i tak robią kolosalne wrażenie.

Ostatnio swoimi zarobkami pochwaliła się właśnie Fusialka. Influencerka powiedziała, że wyłącznie na prowadzeniu kanału na YouTube zyskała prawie 700 tys. zł, a dokładniej 695 949 zł w skali roku. Influencerka opowiedziała o swoich przychodach w najnowszym filmie na kanale na YouTube.

Fusialka pochwaliła się zarobkami
Fusialka pochwaliła się zarobkami (YouTube)

NOWA OSOBA ZAMIESZKAŁA W NASZYM DOMU!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0