Wydał fortunę na samochód. Przemek Pro chwali się zdobyczą
Przemysław Lejowski, znany jako "Przemek Pro", kupił nowy samochód. Influencer pochwalił się zdobyczą na YouTube. Jest wdzięczy fanom, którzy go wspierają i oglądają. Nie kryje wzruszenia i ekscytacji. Jaki samochód kupił youtuber?
Przemysław Lejowski, działający pod pseudonimem "Przemek Pro", to polski youtuber. Influencer urodził się 21 sierpnia 1997 r. w województwie podkarpackim. Swój pierwszy kanał na YouTube założył w lipcu 2022 r. Obecnie obserwuje go tam ponad 550 tys. osób. W 2023 r. wraz z raperem Patrykiem Lubaś "Qrym" i youtuberem Bartkiem Kubickim utworzyli zespół o nazwie Trzech Króli. 5 maja ubiegłego roku wydali debiutancki album pod tytułem "Afryka".
Podobne
Przemek Pro nie chciał nowego auta?
Przemek Pro to osoba, która zna wartość pieniądza. Youtuber doskonale wie, ile dawniej musiał pracować na drobne przyjemności. W najnowszym filmie ze wzruszeniem wspomina moment, gdy kilkanaście lat temu musiał długo odkładać, aby kupić sobie wymarzoną bluzę z firmy Prosto. Influencer miał ją na sobie na nagraniu. Towarzyszyła u w różnych ważnych momentach jego życia.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk
Jakiś czas temu na portalu X wyznał: "Coś się więcej zarabia teraz i przychodzą takie myśli, że może by tu autko nowe wziąć jakieś może coś, ale potem myślę, że to są właśnie te pokusy, których jednak lepiej jest unikać. Co innego jakbym jeździł jakimś rozpadającym się złomem, a betka choć swoje lata ma, to wygląda naprawdę dobrze i jeździ się nią również git. Tym sposobem postanowiłem, że odpulam temat nowego auta i zostaje z zieloną".
Youtuber kupił drogie auto
Minęło nieco ponad pół roku, a Przemek zmienił zdanie. W dalszym ciągu miał opory, aby kupić nowy samochód, natomiast finalnie zdecydował się na wymarzone bmw m135i. Na kanale opublikował vlog z kupna samochodu, za który zapłacił blisko 210 tys. zł. Następnie udał się do miejsca, gdzie wykonał lifting. Teraz auto ma neonową zieloną karoserię. Przyjaciele youtubera byli zachwyceni jego nowym nabytkiem.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
JESTEM HIPOKRYTĄ.
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
- Julii Żugaj pichci ze swoim chłopakiem. Miał być sernik, wyszedł piernik
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?