Ksiądz rzucił wyzwanie Fagacie

Fagata na radarze księdza. Duchowny rzucił jej wyzwanie

Źródło zdjęć: © Fagata, Ksiądz z osiedla / Instagram, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.04.2024 10:00

Ks. Rafał Główczyński, znany na TikToku jako "Ksiądz z osiedla", rzucił wyzwanie influencerce Agacie Fąk "Fagacie". Młoda gwiazda internetu musiałaby podczas koncertu zmienić tekst swojej kultowej piosenki, żeby zrealizować prośbę duchownego.

Fagata pochodzi z niewielkiej miejscowości spod Konina. Pasjonowała się architekturą, czego dowody do dziś można znaleźć na facebookowym profilu liceum, do którego chodziła. Na słynnym dzisiaj zdjęciu widać nastolatkę pozującą do aparatu z dyplomem za zajęcie trzeciego miejsca w geograficznym konkursie plastycznym. Od tamtego czasu wiele się zmieniło.

Po przeprowadzce na studia do Warszawy życie Fagaty przeszło rewolucję. Jej serce skradł Stuart B. "Stuu", założyciel projektu Team X, główny zamieszany w aferę Pandora Gate. Po wejściu w związek z influencerem Fagata zaczęła rozpychać się w internetowym świecie. Dzisiaj może się pochwalić rzeszą sympatyków: 1,7 mln obserwujących na Instagramie oraz 2,8 mln fanów na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Fagata rapuje o swoim ciele

Influencerka poza publikowaniem odważnych zdjęć na Instagramie i tłuczeniem się we freak fightach zasłynęła jako autorka piosenek. Ogromną popularnością cieszy się utwór "Bandycka jazda", który ma ponad 6 mln wyświetleń na YouTube w cztery miesiące po publikacji.

"Ja jestem Fagata, s*xy c*pka spod Konina" - tak brzmi cały pierwszy wers "Bandyckiej jazdy". Dalsza część utworu pozostaje na równie wysokim poziomie inwencji poetyckiej: "Dupa taka duża, że jej szkoda nie wypinać. Jak nie masz sześciu zer na koncie, nawet nie podbijaj. Dziś loty private jetem, kiedyś luksus to był Freenow".

trwa ładowanie posta...

"Bandycka jazda" Fagaty po katolicku

Piosenka doczekała się szeregu przeróbek i nietypowych reinterpretacji. W sieci krąży katolickie wykonanie utworu. Tekst uległ radykalnej zmianie, bo oto podmiot liryczny przestaje chwalić się potężnymi pośladkami, a wyznaje wierność Bogu:

Ja jestem Fagata, katoliczka spod Konina. Na pierwszym miejscu jest Bóg, na drugim religia. Jak nie chodzisz do kościoła, to nawet nie podbijaj

- brzmi katolicka przeróbka "Bandyckiej jazdy".

Ksiądz rzucił wyzwanie Fagacie

Sława Fagaty dotarła do ks. Rafała Główczyńskiego, znanego na TikToku jako "Ksiądz z osiedla". Duchowny rzucił wyzwanie influencerce, aby na swoim koncercie zaśpiewała katolicką przeróbkę "Bandyckiej jazdy". Ksiądz zachęcił fanów do oznaczania pochodzącej z Konina celebrytki, aby dowiedziała się o inicjatywie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 53
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Taca jest Bogiem,zgłoś
Była sobie dziatwa chciwa ani stara, ani krzywa Choć do pracy pójść by mogła Na taki się koncept zmogła Rzekła ludziom Wy nie wiecie, a ja z Bogiem gadam przecie Bóg się złości i pomstuje, Ja wam niebo gwarantuje Jam jest Bóg wasz ten jedyny Dawać datki Ewki syny W niebie skąpstwo jest tępione W piekle ogniem nagrodzone A dzień święty świecić macie i nie migaj się psubracie, bo potopem potraktuje lub plagami was poszczuje Żeby kasę miały klechy trzeba ludziom sprzedać grzechy Dziatwa ciągle ma być wierna Taca zawsze ma być pełna
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
prof. MM,zgłoś
A co ona ma z twarzą? I ta dziwna niedomykalność ust?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Nickt,zgłoś
Artystka przez wielkie G
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8