x

Dostała się na wymarzony kierunek. Sukces zawdzięcza Simsom

Źródło zdjęć: © TikTok
Maja Kozłowska,
30.04.2024 17:00

Tiktokerka pochwaliła się, że została przyjęta na studia. Dodała, że za jej powodzeniem stoją długie godziny poświęcone na grze w "The Sims 4".

Gry z serii "The Sims" to prawdziwa legenda, dzieciństwo i teraźniejszość. Simsy zrzeszają żywe i aktywne community, w którym udzielają się gracze w każdym wieku. Niektórzy są starsi od samej gry, inni dopiero zaczynają odkrywać to uniwersum.

Wbrew pozorom granie w Simsy jest dużo bardziej głębokie, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Granie turowo umożliwia np. planowanie populacji całego miasteczka i tworzenie historii poprzez generacje, natomiast rozwinięty tryb budowania umożliwia stawianie budynków rodem z żurnali poświęconych architekturze.

Jak się okazuje na przykładzie tikotokerki Arwensofii, czas poświęcony na grę w Simsy wcale nie jest czasem straconym - wręcz przeciwnie, może bardzo dobrze się opłacić. Domy i mieszkania, które dziewczyna zaprojektowała w grze, stały się dla niej przepustką na wymarzone studia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI

"To nie do wiary". Dostała się na studia dzięki grze "The Sims"

Tiktokerka nagrała film, w którym wyjaśniła, że aplikowała na uniwersytet, który wymagał dostarczenia portfolio. Dziewczyna wyjaśniła, że wówczas nie dysponowała formalnym zbiorem swoich prac, więc spanikowała i wysłała na uczelnię screeny z projektami domów i mieszkań, które wykonała w grze "The Sims 4".

trwa ładowanie posta...

Niektórzy w komentarzach zarzucają dziewczynie kłamstwo, inni piszą o własnych doświadczenia architektonicznych z Simsami. Jedna osoba stwierdziła, że budowanie w grze było momentem przebudzenia dla przyszłych studentów architektury czy designu, inni wspominają, że na specjalistycznych studiach wykonywali w niej profesjonalne projekty.

Arwensofiaa na dowód, że naprawdę dostała się na studia, pokazała e-maila, którego dostała od uczelni oraz ostateczny wynik, który otrzymała w rekrutacji. Nadesłanie portfolio było tylko jednym z kroków, które należało wykonać, aby zakwalifikować się na listę studentów.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0