Kyle Marisa Roth nie żyje

Demaskowała sekrety Hollywood. Zmarła nagle w młodym wieku

Źródło zdjęć: © Kyle Marisa Roth / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.04.2024 11:30

Kyle Marisa Roth zmarła w wieku 36 lat. Zdobyła ogromną popularność na TikToku, gdzie omawiała plotki na temat gwiazd Hollywood. Śmierć w tak młodym wieku wstrząsnęła rodziną i internautami.

"Nie możemy się pogodzić z jej śmiercią i zastanawiamy się, jak sprawić, by była godnie zapamiętana" - napisała na Instagramie Lindsay Roth, siostra zmarłej gwiazdy TikToka. Rodzina nie podała do publicznej wiadomości, dlaczego Kyle Marisa Roth odeszła zaledwie w wieku 36 lat.

"Potrafiła poruszyć humorem, inteligencją, urodą, formą, zamiłowaniem do plotek i nie tylko. [...] Bardzo mi przykro z powodu wszystkich, którzy właśnie dowiedzieli się o naszej stracie. Będziemy wdzięczni za wszelkie modlitwy, błogosławieństwa i wyrazy wsparcia" - dodała siostra zmarłej tiktokerki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Kyle Marisa Roth nie żyje

Kyle Marisa Roth miała ponad 220 tys. fanów na TikToku. Publikowała filmy na temat celebrytów, skandali obyczajowych, przestępstw. Jej firmowym powiedzonkiem było: "Chcesz więcej? Dam ci więcej". Fani kobiety są zszokowani wieścią o jej śmierci, czemu dają wyraz w komentarzach pod filmami. Zauważają, że w tygodniu poprzedzającym tragedię była nieaktywna na TikToku.

Matka zmarłej tiktokerki opublikowała wpis na platformie Linkedin: "To nie jest miejsce do dzielenia się życiem osobistym, ale mam tu wielu starych znajomych, dlatego muszę się podzielić z wami druzgocącą historią. Zmarła moja córka Kyle. Niektórzy z was mieli z nią osobisty kontakt, a inni znali ją z publikowania na Instagramie. Kyle kochała i żyła żarliwie. Teraz nic nie ma sensu, a więcej zrozumiemy w najbliższych dniach. Bądźcie dla siebie mili, proszę" - napisała kobieta.

trwa ładowanie posta...

Śmierć Kyle Marisy Roth w młodym wieku

Część fanów jest do takiego stopnia poruszona tragedią, że zaczęła snuć teorie spiskowe na temat śmierci kobiety. Na portalu X dużą popularność zyskał wpis, którego autor sugeruje, że tiktokerka naraziła się wpływowym postaciom z Hollywood m.in. Oprah Winfrey, P. Diddy czy Jennifer Lopez. Spisek elit w celu usunięcia tiktokerki należy oczywiście włożyć między bajki, niemniej śmierć w tak młodym wieku jest niepokojąca. Niektórzy sądzą, że Kyle Marisa Roth zmagała się z nowotworem.

trwa ładowanie posta...

Roth była postrzegana za kontrowersyjną z powodu publikowania tzw. blind items. Były to po prostu niezweryfikowane plotki. Kobieta spekulowała na temat relacji celebrytów, nie prosząc ich o odniesienie się do sprawy.

Źródło: New York Times/X

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 1