Budda kupił fanowi samochód na 18 urodziny

Budda wbił na 18. urodziny fana. Kupił mu samochód

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
20.11.2023 12:00

Kamil Labudda "Budda" przyjechał na imprezę urodzinową fana. Youtuber sprezentował jubilatowi drogi prezent. Kupił mu samochód.

Osiągnięcie pełnoletności to dość symboliczny moment w życiu każdego człowieka. Przekroczenie magicznej granicy 18 lat otwiera ogrom możliwości. Wtedy młodzi dorośli zaczynają korzystać z uroków imprez, podróży czy świata motoryzacji. Niektórzy już w wieku 17 lat zdają pierwsze teoretyczne egzaminy na prawo jazdy. Pewien 18-latek ma zdecydowanie ułatwioną naukę prowadzenia samochodu. Z okazji pełnoletności znany youtuber Budda sprezentował mu auto.

Budda kupił samochód na 18. urodziny

18-latek z miejscowości znajdującej się 10 km od Rawicza wyprawił imprezę urodzinową. Jego kolega zauważył, że blisko miejsca przyjęcia Budda nagrywa materiał na kanał. Chłopak napisał do youtubera i zaprosił go na osiemnastkę.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Budda kupił fanowi samochód na 18 urodziny
Budda kupił fanowi samochód na 18 urodziny (Instagram)

Budda znany jest z rozdawania samochodów i innych drogich podarunków swoim fanom oraz osobom potrzebującym. Youtuber zjawił się na imprezie urodzinowej 18-latka, ale nie z pustymi rękami. Budda sprezentował widzowi samochód - Opel Astra H GTC. Jubilat był zachwycony i nie mógł uwierzyć, że youtuber przyjechał na jego urodziny.

trwa ładowanie posta...

Internauci komentują: "Budda to jest szef jakich mało jedna z tych osób 'sławnych', która idealnie wykorzystuje swoją popularność", "szacun Budda, widz miał niezapomnianą 18-tkę", "jeden z najlepszych ludzi, którzy chodzą po tej ziemi. Wieczny szacun".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 38
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Christoph,zgłoś
Przynajmniej zna się na rzeczy i umie się dzielić szczęściem którego wcześniej nie miał choć zostawi coś po sobie dobrego . To jest biznes to prawda nie wszystkim się to udało jemu tak tylko pogratulować ma dobre serce nie którzy to wykorzystali i się rozczarował ale nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko co się dzieje trzeba brać za dobrą monetę bo ona nas czegoś nauczyć. Tak trzymaj Budda chętnie bym ciebie poznał osobiście .
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
znawca,zgłoś
Jak budda puści bąka to też będziecie o tym pisać??
Odpowiedz
0Zgadzam się4Nie zgadzam się
Budda to jest prawdziwy biznesmen wie jak psychologicznie sobie kupić ludzi ale nie zmienia faktu ,że ma chłop serce.szacun budda
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8